Rzucano kamieniami w przejeżdżające auta! Potłuczone szyby i ranna kobieta

3

GÓRA KALWARIA Wczoraj ok. godziny 22.00 na obwodnicy Góry Kalwarii w auta jadące w stronę Piaseczna z wiaduktu rzucano kamieniami.

Pierwszą ofiarą potencjalnych morderców była kobieta jadąca oplem. Z wiaduktu poleciał ogromny kamień, który przebił szybę i roztrzaskał deskę rozdzielczą.
Kobieta doznała urazu ręki i głowy, na miejsce przyjechało pogotowie – relacjonuje mężczyzna, który kilka minut później przejeżdżał peugeotem, także prowadzonym przez kobietę. To auto również zostało obrzucone kamieniami.
Niestety sprawca lub sprawcy nie zostali dostrzeżeni w ciemności.
Może w pobliżu jest jakiś monitoring i udałoby się ustalić tożsamość tych ludzi? – zastanawia się poszkodowany kierowca.
Jednej kamień miał średnicę ponad 20 cm, policjanci zrobili penetrację terenu, ale nikogo nie znaleźli. Mamy do czynienia z przestępstwem dużego kalibru – nie ma wątpliwości nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie i apeluje do osób, które w okolicach wiaduktu przy ul. Wiejskiej widziały podejrzane osoby, o kontakt z policją, w celu ustalenia sprawców.

 

3 KOMENTARZE

  1. Miałem podobne zdarzenie, na szczęście jechałem busem i kamień uderzył w dach. Incydent miał miejsce 6 sierpnia o godz.0:45. Natychmiast zgłosiłem na alarmowy 112. Gdyby ktoś się tym zainteresował wtedy, to może tego wypadku by nie było.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię