Zofia G. usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa za bezpardonowy atak na męża

0

TARCZYN Tydzień temu w Mariance, w wyniku kłótni domowej, 57-letnia kobieta ugodziła nożem swojego męża. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala


Zdarzenie było prawdopodobnie pokłosiem domowej awantury. Nie wiadomo czy Zofia G. zaatakowała męża pod wpływem impulsu, czy tylko się broniła. A może był to po prostu nieszczęśliwy wypadek? Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. Wiadomo natomiast, że mężczyzna odniósł poważne obrażenia klatki piersiowej i stracił dużo krwi.
– W pobliżu mieszkania był reanimowany przez jedną z przebywających na miejscu osób, a potem przez ratowników medycznych – informował zaraz po zajściu nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Poszkodowanego zabrało do szpitala Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Mężczyźnie udało się przeżyć, jednak do środy 21 listopada był w szpitalu. Trzy dni wcześniej prokurator rejonowy w Grójcu przedstawił Zofii G. zarzut usiłowania zabójstwa, za co może grozić jej nawet dożywocie.
– Sąd Rejonowy w Grójcu uwzględnił wniosek prokuratury i zastosował wobec kobiety środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy – informuje Beata Galas, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię