KONSTANCIN-JEZIORNA Na scenie Hugonówki zabrzmiały najpopularniejsze kolędy, zarówno w nietypowych, jazzowych, jak i tradycyjnych aranżacjach oraz autorskie pastorałki wokalistki


– Wspaniałym występem Marii Sadowskiej zainaugurowaliśmy ubiegłoroczny letni sezon artystyczny w Parku Zdrojowym, a dziś dziękujemy, że rozpocznie z nami nowy rok kulturalny – artystkę powitała na scenie Edyta Markiewicz-Brzozowska, dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury (KDK) życząc wszystkim dobrej zabawy.

Piosenkarka wyznała, że uwielbia okres świąt Bożego Narodzenia za jego rodzinną atmosferę. – Dlatego też do udziału w swoim dzisiejszym występie zaprosiłam najbliższych – z uśmiechem mówiła Maria Sadowska. Na scenie pojawili się rodzice wokalistki, po czym tanecznym krokiem wszedł jej zespół, który zagrał najbardziej znane kolędy oraz autorskie pastorałki z wydanej kilka lat temu płyty „Gwiazda dla każdego”. W klimatycznych, jazzowych aranżacjach zabrzmiały m.in. „Przybieżeli do Betlejem”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, do której Maria Sadowska zaprosiła na scenę nie tylko swoje dzieci, lecz także całą najmłodszą publiczność. Natomiast na koniec występu zachęciła, by wszyscy złapali się za ręce i wspólnie zaśpiewali „Cichą noc”. Było nie tylko nastrojowo, świątecznie i rodzinie, lecz także tanecznie, jazzowo i karnawałowo. Nie mogło bowiem zabraknąć ulubionych, żywiołowych rytmów Marii Sadowskiej, która nawiązała świetny kontakt z publicznością, zachęcając ją do wspólnego śpiewu i tańca. Wiceburmistrz Ryszard Machałek podziękował Marii Sadowskiej za koncert, wręczając jej bukiet kwiatów, a publiczność nagrodziła ją owacją na stojąco. Występ zakończył jeden z największych przebojów wokalistki. Z racji, że rozpoczął się już karnawał artyści zagrali „Jazz na ulicach”, żegnając publiczność dużą dawką energetycznych dźwięków. Koncertowi patronował portal PiasecznoNEWS.pl i Kurier Południowy.

KDK wkrótce odwiedzi kolejna znana wokalistka. W sobotę 10 lutego o godz. 18 z okazji walentynek w Hugonówce zaśpiewa Katarzyna Groniec. Zabrzmią wyjątkowe piosenki Agnieszki Osieckiej. Bilety w cenie 45 zł już w sprzedaży w kasie lub na stronie internetowej KDK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię