Salon Black Red White w Homepark Janki już otwarty!

0

Od teraz Klienci Homepark Janki, mieszczącym się przy ul. Plac Szwedzki 3, mogą zrobić zakupy w znanym sklepie meblowym Black Red White.

W nowo otwartym salonie czeka na nich kompleksowa oferta mebli i dekoracji dla domu. Na obszernej powierzchni ekspozycyjnej zaaranżowano niemal 40 boksów funkcyjnych, strefę mebli tapicerowanych oraz pełną inspiracyjnych rozwiązań galerię dodatków.

W salonie Black Red White zaprezentowano asortyment mebli do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, biura i pokoju młodzieżowego. Coś dla siebie znajdą również osoby, które poszukują wygodnych mebli wypoczynkowych oraz funkcjonalnych szaf do urządzenia garderoby lub przedpokoju. W salonie zobaczyć można także nowość w ofercie marki – kolekcję mebli modułowych Modeo, których wygląd można zaprojektować samodzielnie za pomocą intuicyjnego konfiguratora on-line.

Studio Kuchni to miejsce, w którym można wybrać i zamówić meble kuchenne do domu lub do mieszkania. Doświadczeni doradcy przedstawią całą gamę dostępnych rozwiązań i pomogą w stworzeniu profesjonalnego projektu kuchennego wnętrza. Klienci skorzystać mogą także z usług dodatkowych, takich jak profesjonalny pomiar wnętrza oraz montaż mebli.

Oficjalne otwarcie salonu odbyło się 2 marca. Do 18 marca na Klientów czekają specjalne promocje: meble i dekoracje z rabatem nawet do -40%, wygodne raty 0% (RRSO 0%), darmowy transport. Szczegóły w gazetce promocyjnej: https://bit.ly/3ZlMOHQ

Więcej informacji na www.homeparkjanki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię