Salon Optyk cafe laureatem nagrody ORŁY OPTYKI 2023! W tym rankingu o sukcesie decydują Klienci!

0
ART. PROMOCYJNY

PIASECZNO Wiosną tego roku informowaliśmy, że Grupa kapitałowa Centrum Medycznego CMP otworzyła nowy brand na terenie rodzimego Piaseczna – salon Optyk Cafe, pod adresem Puławska 49.

Dziś z ogromną radością dzielimy się wieścią, że salon otrzymał właśnie prestiżową nagrodę – ORŁY OPTYKI!

To nagroda, którą mogą pochwalić się firmy, które cechuje profesjonalizm i najwyższa jakość usług. Decyzję o przyznaniu nagrody podejmują sami Klienci, których głosy rekomendują konkretne placówki w Internecie. A zatem to korzystający z usług stanowią jedyne w swoim rodzaju Jury, które ocenia konkretną firmę.

Salon Optyk Cafe otrzymał właśnie prestiżową nagrodę – ORŁY OPTYKI!

Ranking sporządza się na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.

Żeby konkurs był rzetelny stosuje się technologię microdata, dzięki której odnajdywana jest jak największa ilość ocen, w całości brana pod uwagę w konkursie, a następnie oceny ze wszystkich odwiedzonych stron są sumowane i przeliczane w 10-stopniowej skali. Dzięki temu Plebiscyt ma przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

– Tym bardziej czujemy się wyróżnieni i dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy wybrali Optyk cafe jako lidera branży! – komentuje Paweł Walicki, Prezes Centrum Medycznego CMP. To wielka nobilitacja, ale i wyzwanie – wyznaczać kierunek i konsekwentnie stawiać na rozwój, aby móc sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Co w salonie?

W salonie Optyk Cafe Klienci znajdą najwyższej jakości produkty, zgodne z najnowszymi trendami, świetną, doświadczona obsługę, która wzbudza zaufanie swoim profesjonalizmem, a jednocześnie jest chętna do pomocy.

-Dbamy o swobodną atmosferę, która sprawi, że miło zajrzeć do nas z przyjaciółką czy nawet całą rodziną i napić się kawy, a jednocześnie wypatrzeć najmodniejszy i najbardziej twarzowy model oprawek – dodaje prezes.

W salonie można znaleźć okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, ale także dokonać drobnej naprawy. O markach dostępnych w OPTYK.cafe i o tym, co odróżnia salon otwarty pod skrzydłami CMP od innych, poczytacie na stronie www.optyk.cafe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię