Samochód potrącił kobietę

6

PIASECZNO Doszło do wypadku w Zalesinku. – Starsza kobieta została potrącona przez samochód – poinformował nas Czytelnik Maciej.

Do wypadku doszło w Zalesinku w pobliżu restauracji “Aromat”. Na miejscu jest policja i karetka pogotowia. – Wygląda na to, że kobieta złamała nogę – informuje nas świadek zdarzenia.
Osoba prawdopodobnie przechodziła przez jezdnie w niedozwolonym miejscu – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Została potrącona przez lexusa. 

– Lexus potrącił starsza panią i odbił w bok uderzając stojącego na poboczu opla – opowiada świadek zdarzenia. – To starsza kobieta wtargnęła na drogę – dodaje.

AB

6 KOMENTARZE

  1. Dziś(26.01.20) tak wieczorem ” łazęgi ” odwalali takie akcje, – przykład – dziś zjeżdżając z s2 w stronę Piaseczna gość przechodził przez puławska (3 pasy!!!) jak gdyby niby nic.. A potem kierowca winny za szybko jechał o jejjj… Więc nie wiem ale dobrze ze tylko noga… Nauczka musi być…

  2. Ciekawe, gdzie na tej ulicy jest „dozwolone” przejście? Jedno przy kościele w Zalesiu i drugie – przy rondzie w Gołkowie. Na całym odcinku są tylko szczątki chodnika do Dworskiej, a dalej… bolszewia. Traktowanie pieszych na drogach wojewódzkich można śmiało określić, jako bestialstwo!

  3. Proponuje przejść tam przez jezdnię w godzinach szczytu stoi się czeka do 30 min chodników nie zrobią bo to droga wojewódzka pobocze wiecznie w błocie albo zestawione samochodami klientów aromatu i fryzjera i innych firm w tym trojkacie bermudzkim bo żadna z tych firm parkingu nie ma bo po co pr?ecuez miszkancy to bydlo z ktorym sie liczyc nie trzeba. Na tym odcinku drogi już było kilka wypadków i pewnie bedzie wiecej .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię