Samochód potrącił kobietę na hulajnodze

3

PIASECZNO Do wypadku doszło na ul. Chyliczkowskiej w pobliżu liceum. Samochód potracił 21-letnią kobietą, która jechała hulajnogą

Po godzinie 19.00 na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta jadąc hulajnogą. Na miejsce zdarzenia przyjechały dwa zastępy staży pożarnej, policja i karetka pogotowia.
Do zdarzenia doszło w obrębie przejścia dla pieszych – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Poszkodowana z ogólnymi potłuczeniami i urazem nogi została zabrana do szpitala.
Autem kierowała 41-letnia kobieta, poszkodowana została 21-latka, która poruszała się na hulajnodze – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – W tej chwili trudno jeszcze mówić o okolicznościach zdarzenia, na miejscu policjanci prowadzą czynności.
Nieoficjalnie ustaliliśmy, że kierująca volkswagenem jadąc ulicą Chyliczkowską od strony Piaseczna prawdopodobnie usiłujac skręcić w lewo do liceum, zajechała drogę kobiecie, która w tym samym kierunku, korzystając z chodnika, jechała hulajnogą.

3 KOMENTARZE

    • To się zdarza nagminnie. Ile razy miałem niebezpieczne sytuacje gdy jechałem 30-40km/h na hulajnodze do pracy a non stop mi ktoś zajeżdżał drogę albo mnie bagatelizował. Czuję się bardzo niepewnie za każdym razem gdy jadę i nawet nie ma co walczyć o zasłużone pierwszeństwo bo i tak kierowcy się wciskają, nie rozglądają, nie zwracają na mnie uwagi.

  1. To się zdarza nagminnie. Ile razy miałem niebezpieczne sytuacje gdy jechałem 30-40km/h na hulajnodze do pracy a non stop mi ktoś zajeżdżał drogę albo mnie bagatelizował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię