Samochód przygwoździł motorowerzystę do słupa!

3

TARCZYN/ PIASECZNO Droga z Piaseczna na Tarczyn zablokowana w miejscowości Ruda. Doszło do wypadku samochodu osobowego marki Peugeot ze skuterem. Na miejscu policja, straż pożarna i karetka pogotowia.

Droga 876 jest całkowicie zamknięta dla ruchu w obu kierunkach. Na polu obok miejsca wypadku wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nie wiemy dokładnie jaki jest stan mężczyzny, który jechał skuterem. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że oddycha i ma połamane nogi. Na miejscu widzieliśmy też kobietę w kołnierzu ortopedycznym, prawdopodobnie prowadziła auta, lub podróżowała nim jako pasażer. Tekst będziemy aktualizować.

Aktualizacja godz. 14.10

– Do zdarzenia doszło około godziny 12.50 – informuje asp. sztab. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Kobieta jadąca od strony Tarczyna z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w mężczyznę, który nadjeżdżał z naprzeciwka skuterem. Prowadząca auto jest trzeźwa, kierowca jednośladu trafi do szpitala.

Aktualizacja godz. 14.33

Kilka minut temu rannego mężczyznę przetransportowano do helikoptera. Śmigłowiec LPR odleciał do szpitala. Droga wciąż jest zamknięta, ale dowiedzieliśmy się, że niedługo policjanci wprowadzą ruch wahadłowy.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię