Samochód wjechał w przystanek

3

PRAŻMÓW Do wypadku doszło w Jaroszowej Woli. Prawdopodobnie wzięły w nim udział dwa samochody, z których jeden wjechał w przystanek autobusowy

Samochodem podróżowały 3 osoby w tym jedno dziecko – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Uskarżają się na dolegliwości, ale nie mają widocznych obrażeń. Na przystanku nie było żadnych osób. Zgłosiły się też dwie poszkodowane osoby z drugiego samochodu.
W tej chwili nie znamy jeszcze szczegółów zdarzenia – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Droga jest częściowo zablokowana. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej i policja. Wkrótce dojedzie też karetka pogotowia.

CZYTAJ TAKŻE:  Dwa tragiczne wypadki! Dwie osoby nie żyją. Trwa walka o życie trzeciej

AB

3 KOMENTARZE

  1. Gdyby jeździli wolniej nie byłoby takich problemów. Zapier####ją ile fabryka dała, strach iść chodnikiem. Szkoda że się nie zabił jeden z drugim, trochę bezpieczniej by było.

  2. Po pierwsze tam nie ma chodnika po drugie takie życzenia są lekko nie na miejscu trochę klasy ,fakt wolno nie jeżdżą ale nie osadzajmy pochopnie może to nie prędkość była winowajcą więc jeżeli coś komentujemy proszę więcej rozwagi myślenie nie boli a nic nie kosztuje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię