Samochody filmowców blokują Cisową

8

PIASECZNO – Na działce, która znajduje się za moim domem, od dwóch lat jest kręcony popularny serial telewizyjny – skarży się pan Adam, mieszkaniec ulicy Cisowej w Zalesiu Dolnym. – Ekipa filmowa, która raz na jakiś czas się tu niespodziewanie zjawia, powoduje liczne uciążliwości


Nasz czytelnik twierdzi, że zdjęcia do serialu są realizowane na terenie posesji przy ul. Cisowej 1 kilka razy w miesiącu.
Nikt nie wie, kiedy dokładnie to nastąpi. Filmowy zjawiają się nieoczekiwanie i od razu blokują całą ulicę, parkując wzdłuż niej samochody – opowiada. – Wówczas nie sposób przejechać tą wąską drogą. Ci ludzie często zachowują się poniżej wszelkiej krytyki. Raz wylewali na ulicę nieczystości, innym razem rozpoczęli zdjęcia o godz. 23, włączając silne reflektory i agregaty prądotwórcze. Nie trafiają do nich żadne argumenty.
Pan Adam twierdzi, że informował o sytuacji zarówno gminę, jak i straż miejską.
Bez rezultatu – przyznaje. – Ostatnio rozmawiałem na ten temat z wydziałem ochrony środowiska. Poprosili o telefon, jak zjawią się filmowcy to jeszcze raz podeślą tu strażników – dodaje mężczyzna.
Z naszych informacji wynika, że ostatni raz straż miejska interweniowała w tamtym rejonie w wakacje ubiegłego roku. Powodem było blokowanie przez jeden z samochodów wjazdu na posesję. Od tego czasu w pobliżu Cisowej nie odnotowano żadnych interwencji.
A częstsze wizyty straży miejskiej na pewno by się tu przydały – mówi pan Marek, którego dzieci chodzą do Przedszkola nr 3 przy ulicy Jaworowej. – Sam byłem raz świadkiem, jak samochód zostawiony przez jakąś aktorkę, blokował śmieciarce wjazd do przedszkola. Kierowca śmieciarki był wściekły, bo pani nie mogła zejść z planu, aby przeparkować auto. Przecież osoby pracujące przy serialu mogłyby zostawiać samochody w innych miejscach: bliżej szkoły lub na dalszym, leśnym odcinku ulicy Cisowej. To rozwiązałoby problem – przekonuje nasz czytelnik.

TW

8 KOMENTARZE

  1. Cała ulica Przedwiośnia jest zastawiona samochodami chodnikiem nie można przejść krawężniki pokruszone od ciężaru aut a straży miejskiej brak stan trwa od lat.

  2. straszne rzeczy aż trzeba było to w gazecie opublikować… telewizję wezwijcie jeszcze… A chociaż na miejscu wtedy przecież jest. Są sprawy ważne i ważniejsze Ale bez przesady o takich pierdolach pisać w gazecie… naprawdę nie macie co robić ludzie.. przez pandemie zazdrość i nienawisc w głowach się już przewraca

  3. Cisowa, to niemal ślepa uliczka miedzy krzakami, przy której są tylko 2 posesje. Pan Adam, jeśli to ten spod numeru 5, powinien zwrócić także uwagę straży miejskiej na to, co leci w powietrze z jego obu kominów.

  4. Chętnie ekipę zaproszę do mojej posiadłości. Kasa mi potrzebna. Na Ursynowie jak kręcą pozwalają mieszkańcom bloku na statystowanie. Można siebie później obejrzeć.

  5. Skolimów, Konstancin rzadziej Piaseczno , to od lat „scenograficzny poligon” .
    Niejako obok tej j.w. „interesującej wymiany poglądów” , drobna „przyziemna” i na czasie uwaga . Kolumna samochodów i zdarza (często) , że wysłużone agregaty prądotwórcze (nie te najnowszej generacji) godzinami … . Urok „zjawisku” dodaje ,często fakt .że sceny kręcone są w okolicach „STOCER” ,Parku Zdrojowego lub (często) skolimowskich Domów Seniora (Leśna,Parkowa,Jasna ) .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię