Samochody z 2017 roku nawet do kilkunastu tysięcy złotych taniej

0

PIASECZNO W ofercie dilerów cały czas dostępne są samochody z 2017 roku. Wybór jest naprawdę spory. – Trzeba się jednak spieszyć, bo samochodów cały czas ubywa – mówi Łukasz Runowski z Opel Auto Żoliborz


Wyprzedażą w Oplu objęte są m.in. nowe astry

W salonach Opel Auto Żoliborz trwa właśnie finał wyprzedaży samochodów z rocznika 2017. – Mamy dostępnych około 30 różnych modeli objętych atrakcyjnymi rabatami, sięgającymi nawet 28 tys. zł – mówi Łukasz Runowski. I tak przykładowo Opel Astra 5 z silnikiem 1,4 o mocy 125 KM, w bardzo bogatej wersji wyposażenia obejmującej min. nawigację, ogrzewane przednie fotele i klimatyzację dwustrefową kosztuje 69 tys. zł, podczas gdy jego cena katalogowa to 81,5 tys. zł. Opla Astrę w wersji sedan z silnikiem 1,4 o mocy 140 KM i również ciekawym wyposażeniem można kupić za 59 tys. zł (katalogowo: 71 tys. zł), a 140-konnego Opla Mokka X w najwyższej wersji wyposażenia ELITE za 81,4 tys. zł, podczas gdy normalnie kosztuje on 93,4 tys. zł.
Sięgające kilkunastu tysięcy złotych promocje są również w Volkswagenie (salon Rowiński-Wajdemajer). Z 2017 roku zostało jeszcze sporo modeli golfa i passata, ale taniej można kupić także reprezentacyjnego arteona, czy beetle’a. Średnie rabaty zawierają się w przedziale od 10 do 12 tys. zł, jednak handlowcy zastrzegają, że każde auto wyceniane jest indywidualnie. Sporo samochodów z poprzedniego roku zostało także w Ursyn Carze, dilerze Forda. Tu do wyboru są duże mondeo, ale też popularne focusy. Najwięcej jest ich do wyboru z benzynowymi, uchodzącymi za bardzo udane silnikami 1,6 o mocy 125 KM. Nowe fordy z rocznika 2017 są tańsze nawet o kilkanaście tysięcy złotych.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię