Samochody zmieniły się w sterty powyginanej blachy! Droga wciąż zamknięta

4

PIASECZNO Po porannym wypadku droga łącząca Zalesie Górne z Wólką Kozodawską wciąż jest zablokowane. Policjanci zakończyli czynności, ale czekają na technika policyjnego.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy policyjny technik wraz z prokuratorem dostali wezwania do zgonu. Jego przyjazd na miejsce wypadku uzależniony jest od decyzji prokuratora. Jeśli ten zdecyduje, że najpierw pojadą na miejsce zgonu na odblokowanie drogi będzie trzeba poczekać ok. trzech godzin. Jeśli najpierw technik przyjedzie do Jesówki droga może zostać odblokowana w ciągu kilkudziesięciu minut. Na bieżąco będziemy informować o sytuacji.
Kierowcy samochodów trafili do szpitala – jeden do Piaseczna, drugi, w stanie cięższym został przetransportowany do Warszawy przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

godz. 13:44 – Na miejscu wypadku wciąż trwają czynności, przejazd drogą jest zablokowany – informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Adam Braciszewski

Droga z Zalesia Górnego do Wólki Kozodawskiej wciąż zablokowana. Więcej szczegółów na naszej stronie:https://piasecznonews.pl/?p=15869&preview=true

Opublikowany przez Piasecznonews na 13 lipca 2017

czytaj też:

4 KOMENTARZE

  1. Może wreszcie ktoś zajmie się beznadziejnie debilnym wyprofilowaniem tego zakrętu….jednakże nic nie zwalnia od myślenia……ehhhhh

    • Ograniczenie prędkości na tym odcinku w zupełności wystarcza , by pokonać ten zakręt bezpiecznie, wystarczy się do tego stosować. To nie wina zakrętu tylko kierowcy, któremu się pewnie bardzo spieszylo i przy okazji naraził życie i zdrowie innego człowieka. Wystarczy trochę pomyśleć a nie zasuwać ile fabryka dała.

  2. Mieszkam niedaleko i uwazam ze konieczne jest tam rondo. Czy u nas musi sie cos wydazyc, ktos zginac, by podjac stosowne kroki?????!!!!!

  3. a może światła zastosować zamiast ronda przecież to nonsens i nic nie da piratów nie brakuje a jest ograniczenie 40 i każdy pirat powinien być skazany na dożywocie a poza tym policja codziennie jak by stała to ładnie by zarobili na mandatach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię