Sarny wybiegły na ulicę. Kierowca busa uderzył w drzewo

6

PIASECZNO Do wypadku doszło na trasie między Łbiskami a Pęcherami

Mężczyźnie, który jechał busem od strony Łbisk niespodziewanie na jezdnię wybiegło stado saren. Kierowca usiłując nie dopuścić do kolizji ze zwierzętami zjechał z jezdni, ale niestety nie zdołał uniknąć zderzenia z drzewem. Na miejsca jako pierwszy przyjechał kierowca WPI Taxi, który udzielił poszkodowanemu pomocy przedmedycznej. Teraz dojechała już karetka pogotowia i policja.

godz. 22.19 Kierowca został przebadany na miejscu i zadecydowano, że nie wymaga hospitalizacji. Rozbite auto zostało wciągnięte na lawetę. Droga jest przejezdna.

6 KOMENTARZE

  1. Wcześniej czy później tak by się skończyła szaleńcza jazda gratem który nie powien być dopuszczony do ruchu tego pana,wielekrotnie na tym odcinku wyprzedzał kolumny samochodów jadących w kierunku wagrodna ,na 2 łuku w prawo wyprzedzał auta lewym pasem gdzie jest film na YT,na kolejnym filmie zajeżdżał drogę i wyhamowywal auta do 0 , całe szczęście że nikogo nie pozbawił życia.

    • Najlepszym sposobem byloby zabranie dożywotnio prawka temu typowi. Gwiazda Stop chama ,polski Drajwer, także jest na YT jak wyprzedza auta w pęcherach w stronę wagrodna na łuku w prawo wyprzedza lewym pasem. Zwalenie winy na sarnę było najlepszym uniknięciem odpowiedzalnosci..taksówkarz z WPi wie tak samo że to nie była sarna

  2. Najlepszym sposobem byloby zabranie dożywotnio prawka temu typowi. Gwiazda Stop chama ,polski Drajwer, także jest na YT jak wyprzedza auta w pęcherach w stronę wagrodna na łuku w prawo wyprzedza lewym pasem. Zwalenie winy na sarnę było najlepszym uniknięciem odpowiedzalnosci..taksówkarz z WPi wie tak samo że to nie była sarna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię