Sauna w kasie biletowej

6

PIASECZNO Upał daje się we znaki nie tylko podróżującym, ale także i pracującym na piaseczyńskim dworcu kolejowym.

Mocno protestujemy kiedy w rozgrzanym samochodzie zostaje zamknięty pies, a co z osobami pracującymi w podobnych warunkach? Na piaseczyńskim dworcu PKP popsuła się klimatyzacja, co szczególnie odczuwają tamtejsi pracownicy. Z okienka kasy bucha gorące powietrze a Panie sprzedające bilety muszą przecież pracować w skupieniu. W takim przypadku wiatrak nie wystarczy. Liczymy że ta usterka zostanie szybko usunięta.

RK

6 KOMENTARZE

  1. Niestety nie tylko Panie w kasie cierpią,ale Panie pracujące w sklepiku na poczekalni też. Do tego stopnia jest tam tak gorąco że odczuwamy symptomy przegrzania organizmu( zawroty głowy i brak powietrza).

  2. Tam przynajmniej mają założoną klimatyzację i gdy zostanie ona naprawiona to wszystko wróci do normy. Proszę przejść się na pocztę w Górze Kalwarii. Tam klimatyzacji nie ma i nie było. Co więcej, okna zostały tak zamontowane, że nie da się ich otworzyć. Długie stanie w kolejce w takich warunkach?! Albo pracowanie?! To jest dopiero skandal…

  3. Dobra.Wróciłem po 2ch tygodniach. Temat prima sort czyli w dychę.Podanie: ja,nizej podpisany upszejmie poproszę o klimę na plaży bo paliło okrótnie w nogi,uszy,głowę itd. nasze kochane słoneczko,że spodenki i nie tylko miałem wilgotne. No dać klimę tak żeby zima była!!! Ale wtedy za zimno będzie?

  4. Zapraszam do Ośrodka Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Konstancinie na ulicy Długiej, na drugie piętro, gdzie pomieszczenia nagrzewają się przez dach, a okien nie można otworzyć. Ćwiczenia popołudniowe odwołane, bo i bez wysiłku fizycznego pot zalewa.

  5. W autobusach ZTM na linii 709 jest inaczej? Mieszkańcy płacą więcej za bilety i nie mogą liczyć nawet na komfortowy dojazd do Warszawy, bo pan kierowca sobie oszczędza…

    • Przykre jest to, że w tej gminie nikt z włodarzy nie zabiega o mieszkańców. Jedyne co, to wyciąga się rękę po podatki… Pan Burmistrz jeden z drugim może w końcu zaczęliby coś robić?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię