Schował się przed policjantami… na strychu

1

POWIAT Na nic zdała się próba ukrycia się podjęta przez mieszkańca powiatu piaseczyńskiego. 48-letni mężczyzna schował się przed policjantami na poddaszu.

Zatrzymywanie osób poszukiwanych jest jednym z zadań ustawowych, które realizują funkcjonariusze. Jest o tyle ważne, że dzięki takim działaniom osoby poszukiwane na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzeń wydanych przez sądy trafiają do jednostek penitencjarnych.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału kryminalnego ustalili miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, a następnie się tam udali. Pod adresem zastali jednego z domowników. Kobieta usiłowała przekonać policjantów, że w lokalu jest sama. Jednak funkcjonariusze nie dali się zwieść i dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia znajdujące się w domu. Zatrzymali 48-letniego mężczyznę, który by uniknąć kary pozbawienia wolności postanowił schować się przed policjantami na strychu.

Zatrzymany tego samego dnia został osadzony w zakładzie karnym, gdzie decyzją Sądu Rejonowego w Grójcu będzie musiał spędzić rok pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

 1. „Zatrzymany tego samego dnia został osadzony w zakładzie karnym, gdzie decyzją Sądu Rejonowego w Grójcu będzie musiał spędzić rok pozbawienia wolności”
  =============================================
  Czyli dotychczas utrzymywał się sam, a teraz przez rok będzie na utrzymaniu społeczeństwa, w tym ubogich bezrobotnych, ludzi pracujących z konieczności „na czarno” i pracowników na „śmieciówkach”?!

  Te sądy to chyba rzeczywiście trzeba dogłębnie zreformować, a sąd w Grójcu powinien pójść na pierwszy ogień.

  Bezmyślnie nadgorliwych policjantów komendant powinien wysłać na rekolekcje, żeby sobie przemyśleli swoją mało patriotyczną postawę.
  Nawet będąc policjantem trzeba trochę myśleć. Kraj w kryzysie, szaleje drożyzna i inflacja, musimy utrzymywać parę milionów „uchodźców” z Ukrainy, którzy przybyli do nas w poszukiwaniu lepszego życia, a tu jacyś policjanci swoimi nieodpowiedzialnymi działaniami narażają Państwo Polskie na niepotrzebne wydatki.

  Patriotyczni polscy policjanci nie powinni obecnie zamykać żadnych przestępców. Prawdziwy policyjny patriota powinien się poświęcić i nawet jak mu przestępca nakładzie po ryju, strącając oczywiście przy tym z głowy czapkę z koronowanym orzełkiem, to powinien zaraportować, że potknął się i spadł ze schodów.
  Oczywiście nie należy się przy tym zagalopować, twierdząc, że to było „po pijaku”.
  Tak na wszelki wypadek piszę, bo w końcu poziom IQ bywa u ludzi różny 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię