Ściął słup, droga zablokowana

3

KONSTANCIN-JEZIORNA – Ulica Prusa na odcinku od skrzyżowania z ul. Jaworowską do ul. Sanatoryjnej jest wyłączona z ruchu – poinformował nas Czytelnik Michał. – Okoliczne domy zostały pozbawione prądu

– Na szczęście nikt nie został poszkodowany – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Samochód uszkodził słup. W tej chwili droga jest zablokowana – potwierdza policjant.

AB

3 KOMENTARZE

  1. Słuchaj no Panie Smerf. Nie popelinę, tylko przyjezdni z okolicznych wsi prują nam przez Konstancin średnio 80km/h a ograniczenie jest do 40. A jest nie bez powodu jak widać. Poza tym nasze dzieci tu chodzą do sklepów, grają w piłkę pod domem, a my chodzimy do sąsiadów, na spacer. Podobnie jak kuracjusze i turysci. Niestety dla wielu baranich łbów to jest “tylko” droga tranzytowa do pracy i mają to w d***e. Bądźcie łaskawi leniwe kmioty wstawać wcześniej zamiast zapierniczać na oślep tam, gdzie nie wolno. Nie będziecie musieli płacić mandatów, kar za zniszczone ogrodzenia czy słupy. A i może odrobinę szacunku zyskacie zachowując się jak należy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię