Ścigali go po całym kraju, dopadli w Poznaniu

0

PIASECZNO Piaseczyńscy „łowcy głów” na terenie Poznania zatrzymali 51-latka poszukiwanego listem gończym, nakazami doprowadzenia oraz zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu. Teraz mężczyzna najbliższe 10 lat spędzi w zakładzie karnym!

Funkcjonariusze piaseczyńskiego wydziału kryminalnego stale prowadzą działania skierowane na zatrzymywanie osób poszukiwanych. Niejednokrotnie są to miesiące, a nawet lata żmudnej pracy operacyjnej, jednak cel jest jeden – ustalić miejsce pobytu tych, którzy postanowili mieć za nic wymiar sprawiedliwości.

Piaseczyńscy „łowcy głów” blisko 2 lata prowadzili czynności operacyjne by ustalić miejsce pobytu 51-latka poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu oraz licznych nakazów doprowadzeń. Mężczyzna często zmieniał miejsce zamieszkania, przemieszczając się po terenie kraju, ciężka praca i zaangażowanie policjantów przyniosły efekt. 51-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie Poznania. Był wyraźnie zakoczony i nie spodziewał się wizyty stróżów prawa. Został zatrzymany, a następnie przewieziony do jednostki policji, gdzie trafił do celi.

Teraz na podstawie zarządzeń wydanych przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu, Trzebnicy i Poznaniu, mężczyzna spędzi w zakładzie karnym najbliższe 10 lat swojego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię