Selgros oficjalnie otwarty! Jutro zrobimy w nim pierwsze zakupy

6

LESZNOWOLA Dziś dokonano uroczystego otwarcia sklepu Selgros Cash & Carry, znajdującego się w Mysiadle przy ul. Puławskiej 528. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonała wójt gminy Lesznowola Maria Jolanta Batycka-Wąsik oraz prezes zarządu Transgourmet Polska, Alexander Orlowski

Hala Selgros w Mysiadle jest już 18. w Polsce. Obiekt przy skrzyżowaniu ul. Puławskiej i Kuropatwy pobudowano w ciągu 5 miesięcy, powierzchnia inwestycji wynosi 15 tys. m kw a powierzchnia handlowa 9 tys. m kw.
– To najnowocześniejsza ze wszystkich naszych hal – zachwalał podczas konferencji prasowej dyrektor działu obsługi klienta Maciej Rzekiecki.
– Koncentrujemy się na sprzedaży, serwisie i doradztwie – mówił Djamel Djellouli, dyrektor HoReCa. – Rozwijamy też od pięciu lat dowóz do klientów.
– Pod koniec roku powstanie nowy instytut kulinarny, który będzie zawiadywany przez naszych znakomitych kucharzy – zapowiedział Maciej Rzekiecki, dyrektor działu obsługi klienta.
Zaprezentowano też restaurację Brasserie, w której można nie tylko zakosztować znakomitej kuchni, ale także skorzystać z fachowego doradztwa.
– Klient prowadzący restaurację może wybrać sobie np. wołowinę, a my mu dla niego ją przyrządzimy by mógł spróbować i zdecydować czy wprowadzić ją do swojego menu – mówił szef kuchni Krystian Zalejski. – Można też zakupić dowolne wino, przyjść z nim do nas, a my je otworzymy i zaproponujemy do niego jakąś potrawę.
Przed otwarciem sklepu zarejestrowano już ponad 50 tys. potencjalnych klientów.
– Nasz cel został zrealizowany, ale na tym nie kończymy – powiedział Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu. – Wciąż pozyskujemy nowych klientów także za pomocą naszej strony internetowej.
– Zatrudniamy prawie 300 osób, przy budowie hali zastosowaliśmy wiele innowacji technologicznych – dodał Marcin Wentland, dyrektor hali. – Na dachu mamy ekstensywną roślinność, oświetlenie LED, wykorzystujemy też światło dziennie wpadające przez ogromną przeszkloną witrynę, ale mamy też własne źródło odnawialnej energii. W najbliższym czasie na klientów będzie czekało wiele promocji i degustacji w restauracji Brasserie. W dniu otwarcia co pięćdziesiąte zakupy będą gratis a co setne premiowane tabletem Lenovo. Ta promocja będzie trwać także przez kolejne dwa weekendy.
Po konferencji dziennikarze zostali oprowadzeni po hali. Oprócz półek z szerokim asortymentem produktów naszą uwagę zwrócił bogaty dział z rybami, pomieszczenie rozbiórki mięsa, która dokonywana jest na miejscu, a także dział z warzywami i owocami znajdujący się w wydzielonym przeszklonym pomieszczeniu, w temperaturze 8 stopni Celsjusza.
Kolejnym punktem uroczystości było uroczyste otwarcie sklepu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. wójt Lesznowoli Maria Jolanta Batycka-Wąsik oraz burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis.
– Prezentujemy najnowocześniejszą halę w Polsce – mówił prezes zarządu Transgourmet Polska, Alexander Orlowski i podziękował zarówno samorządowi gminy Lesznowola jak i wszystkim firmom zaangażowanym w budowę. Koszt inwestycji wyniósł ok. 140 mln złotych.
– Przedsięwzięcie to wpisuje się doskonale w pielęgnowaną przez samorząd filozofię zrównoważonego rozwoju i potwierdza, że nasza Lesznowola to naprawdę dobry adres dla przedsiębiorców – mówił wójt Maria Jolanta Batycka-Wąsik. – Życzymy wielkiego grona klientów, nieustającej satysfakcji biznesowej i dalszej wzorowej współpracy z samorządem gminy.
Przedstawicielki gminy Lesznowola wręczyły dyrekcji kwiaty.
– Niech to miejsce rozkwita tak jak lesznowolskie storczyki – powiedziała wójt.
Po modlitwie i poświęceniu hali przez ks. Andrzeja Pawlaka z parafii Pw. św. Józefa Opiekuna Pracy, dokonano uroczystego przecięcia wstęgi symbolizującego oficjalne otwarcie sklepu, który zaprasza klientów już od jutra w godzinach 5.00 – 22.00.

Kamil Staniszek

6 KOMENTARZE

 1. I wszyscy COŚ uzyskają:
  – Gm. Iwiczna – podatki,
  – Gm. Piaseczno – korki wyjazdowe/wjazdowe od strony Józefosławia i dłuższy przejazd przez Puławską przy Kuropatwy.
  Kolejny przykład, że granice między gminami nie przystają do obecnych warunków.

 2. I pieniądze wyjada z polski tak jak przy innych auchan, tesco, kaufland, biedronce, Carrefour, real itp itd. Tylko sie cieszyć…..

  • Zauważcie, ze firma Selgros działa w Polsce już ponad 20 lat i płaci podatki w Naszym kraju, nie tak jak
   cyt.” auchan, tesco, kaufland, biedronce, Carrefour, real itp itd.”.

 3. Sklepy niepolskie w Polsce w cyfrach: Lidl 600, Biedronka 2720, Carrefour 800, Kaufland 140, Tesco 400, Netto 362, Aldi 113, Auchan 84. Leclerc 45, Makro 30 hal, ABC 8500, Żabka i Freshmarket 4500, roSSmann 1100 !!

 4. Unikajcie Brasserie w Selgrosie w Warszawie na Puławskiej. Pracownicy bardzo niezastąpieni: ukrywają receptury itp. A że przyjechali z jakiś wsi i słoma im z butów wystaje to dochodzi jeszcze zawiść i kompleksy. W bardzo prostacki sposób zrobią z was usranych Wiechci. Będą sobie robić prymitywne podśmiechujki niezwiązane z pracą razem z jakimiś leniwymi pseudokelnerami, którzy też są udani. I nic nie poradzicie. Szef kuchni nie ma swojego zdania. Nie ma ruchu, bo jakby był to musieliby inaczej się zachowywać.Zresztą wiadomo jak się tam do pracy dostali… i jakie są układziki. Już lepiej pracować bez umowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię