Seminarium dla miłośników sportów walki

0

PIASECZNO Na hali sportowej przy stadionie miejskim odbyło się seminarium kickboxingu, które poprowadzili wspólnie Radosław Paczuski i Michał Jabłoński – sportowcy o wspaniałych karierach amatorskich oraz zawodowych

Trenować u nas może każdy, zarówno doświadczeni zawodnicy jak i osoby rozpoczynające swoją przygodę z kickboxingiem – mówi Michał Jabłoński, wielokrotny Mistrz Polski, Zawodowy Mistrz Polski K1, Zawodowy Mistrz Europy I.S.K.A oraz zdobywca Pucharu Świata.
Dzięki regularnym treningom poprawia się kondycję i sprawność fizyczną, nabiera pewności siebie, redukuje tkankę tłuszczową i nabiera masy mięśniowej oraz poprawia się swoją siłę i wytrzymałość. Dodatkowo, sport jest wspaniałym sposobem na rozładowanie stresu i negatywnych emocji.
Klub X-fight Piaseczno zaprasza do trzech różnych grup: początkującej – dla osób, które nie mają doświadczenia w sportach walki, średniej – tu trenują osoby z małym stażem treningowym, które mają już niewielkie doświadczenie ze sportami walki lub wracają do treningów po przerwie i zaawansowanej – dla zawodników startujących w zawodach, których staż treningowy wynosi minimum trzy lata. Dla chętnych dostępne są również treningi personalne.
W trakcie piaseczyńskiego seminarium trenerzy na bieżąco korygowali błędy jego uczestników, ale też dostrzegli ich niemały potencjał.
Celem naszego dzisiejszego spotkania jest przede wszystkim rozwój kick-boxingu, a my wymieniamy się tutaj swoimi doświadczeniami – powiedział Radosław Paczuski, polski zawodnik muay thai i kick-boxingu, amatorski mistrz świata K-1, mistrz organizacji Fight Exclusive Night w formule K-1, były mistrz federacji DSF Kickboxing Challenge. – Przyjaźnię się z Michałem Jabłońskim i przyjechałem tutaj gościnnie poprowadzić trening. Każdy z nas preferuje trochę inne techniki i myślę, że to jest zawsze z korzyścią dla zawodników. Mam nadzieję, że wszystkim się podoba trening i coś z niego wyciągną. Widzę tutaj bardzo duży potencjał. Jest wielu młodych chłopaków, którzy naprawdę mają bardzo dobre ruchy. Jeszcze wiele lat treningu przed nimi, ale już teraz prezentują bardzo wysoki poziom. Myślę, że za parę lat może będą tutaj mistrzowie Polski. Zawsze jednak powtarzam, że największy talent to talent do ciężkiej pracy. Jeżeli ci ludzie będą go mieli, na pewno zostaną mistrzami i tego im życzę.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię