Seniorzy powitali wiosnę i złożyli sobie wielkanocne życzenia

1

PIASECZNO Jak co roku członkowie Piaseczyńskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów spotkali się, aby wspólnie spędzić czas i podsumować ostatnie miesiące. Nie zabrakło życzeń, występu artystycznego oraz uroczystego przyjęcia w szeregi związku nowych członków


Seniorów przybyłych na spotkanie w domu parafialnym przy kościele św. Anny powitał Bogdan Pawlak, przewodniczący związku, który opowiedział o planach na zbliżający się sezon letni. Okazuje się, że w najbliższym czasie nie zabraknie imprez i wydarzeń kulturalnych, w których każdy chętny będzie mógł wziąć udział. Następnie uroczyście wręczono legitymacje nowym osobom wstępującym do związku, których liczba powoli zbliża się do tysiąca.
– Niezwykle nas to cieszy i mobilizuje do jeszcze większego wysiłku – podkreśla Bogdan Pawlak. Potem można było wysłuchać koncertu w wykonaniu Sylwii Biernat. Nie zabrakło też oczywiście wielkanocnego poczęstunku z akcentami wiosny, przygotowanego przez grono pań, z Krystyną Krul i Jolantą Szlak na czele.
Było miło, pięknie i kameralnie – podkreśla Bogdan Pawlak. – Warto dodać, że wszystkie dekoracje zostały wykonane z surowców pochodzących z recyklingu. Powstały one w Środowiskowym Klubie Seniora, którego drzwi są zawsze dla wszystkich szeroko otwarte.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię