Seniorzy pożegnali lato

0

PIASECZNO W ubiegły piątek w Runowie piaseczyńscy seniorzy pożegnali lato. Na miejsce dojechali kolejką wąskotorową. Było wspólne ognisko i śpiewanie starych szlagierów


Na imprezę organizowaną z okazji końca lata piaseczyńscy seniorzy zaprosili także przedstawicieli władz samorządowych, w tym burmistrza Piaseczna Daniela Putkiewicza, przewodniczącego rady powiatu Włodzimierza Rasińskiego i radnego sejmiku województwa Piotra Kandybę.


– Był to taki trochę piknik sentymentalny, bo w czasach młodości wielu z nas podróżowało wąskotorówką – relacjonuje Mirosław Szamota, wiceprezes zarządu Rejonowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Piasecznie. – Na szczęście dopisała nam pogoda. Przyjemnie było posiedzieć na świeżym powietrzu.
W Runowie przygotowano katering w postaci kiełbasek i karkówki z grilla. Było też wspólne ognisko.


– Szkoda tylko, że na polanie nie ma elektryczności – zauważył jeden z seniorów. – Starsi ludzie lubią czasami napić się gorącej herbaty.
Mimo tej niewielkiej niedogodności seniorom dopisywał dobry humor i w drodze powrotnej, aby umilić sobie czas, zaczęli śpiewać stare przeboje.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię