Seniorzy złożyli sobie życzenia i podzielili się jajkiem

0

PIASECZNO We wtorek w Centrum Kultury odbyło się spotkanie wielkanocne członków Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Piaseczyńscy seniorzy zapewnili gościom interesujący program artystyczno-rozrywkowy


Życzenia seniorom złożyli wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak oraz Piotr Obłoza, przewodniczący rady miejskiej

Wszystkich przybyłych na spotkanie gości powitał Bogdan Pawlak, przewodniczący piaseczyńskiego oddziału związku. Następnie nadszedł czas na życzenia. Jako pierwsi złożyli je seniorom wiceburmistrz Piaseczna Hanna Kułakowska-Michalak oraz towarzyszący jej przewodniczący rady miejskiej, Piotr Obłoza. Wiceburmistrz życzyła wszystkim pogody ducha, zaś Piotr Obloza zachęcił emerytów do aktywności na świeżym powietrzu, najlepiej w towarzystwie najbliższych. Jako ostatni do Centrum Kultury przybył Krzysztof Kasprzycki, opiekujący się seniorami z ramienia gminy.
– Zaraz po świętach zrobi się ciepło. Mam więc dla państwa nasiona kwiatów do posadzenia w ogródkach i na działkach – mówił. – Życzę wszystkim, abyście podczas świąt odpoczęli, nabrali sił i energii.


Ksiądz Andrzej Krynicki, proboszcz parafii św. Anny podkreślił, że Wielkanoc to święto życia i wielkiej radości. Dodał, że bycie młodym zależy przede wszystkim od stanu naszego serca. Następnie przyszła pora na część artystyczną. Najpierw wystąpił chór „Złota Jesień”, a po nim na scenę wyszła Weronika Borkowska, podopieczna Centrum Kultury w Piasecznie. Potem był jeszcze zabawny quiz, po którym wszyscy goście zostali zaproszeni na wielkanocny poczęstunek.

TW

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię