Serce dla dzieci przed starostwem

0

PIASECZNO W maju przed budynkiem starostwa stanął kosz w kształcie serca. To element akcji charytatywnej, z której dochód będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z niepełnosprawnościami. Nakrętki może tam wyrzucać każdy, do czego serdecznie zachęcamy.

Serce wykonała dla powiatu nieodpłatnie firma PHL&SPAW Hubert Łukasiewicz z miejscowości Parcela-Obory w gminie Konstancin-Jeziorna. Pierwsza zbiórka prowadzona była na rzecz Basi Bagorro, mieszkanki naszego powiatu. Basia urodziła się 10.09.2001 roku.

Aktualnie trwa zbiórka na rzecz Kubusia Kowalskiego.

Kuba urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Z tego powodu w jego główce zebrała się woda i mózg nie miał szansy się rozwinąć. Wodogłowie i rozszczep kręgosłupa to choroby przez które, Jakub jest opóźniony w rozwoju i niestety nie umie chodzić, nie oddaje sam moczu, ma kłopoty ze słuchem i mową oraz zespół Arnolda Chiariego II stopnia. Dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na rehabilitację Kubusia.


Pod adresem [email protected] przedstawiciele powiatu czekają na zgłoszenia rodzin zbierających nakrętki, którym mogłyby być dedykować kolejne zbiórki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię