Sezon na łyżwy czas zacząć!

0

PIASECZNO Być może trudno w to uwierzyć, ale już za kilka dni zacznie działać kryte lodowisko na stadionie miejskim w Piasecznie. Jego oficjalne otwarcie zaplanowano na sobotę 17 listopada


Na lodowisku przygotowywana jest właśnie tafla, zajęcia z łyżwiarstwa figurowego mają rozpocząć się już za dwa dni

– Będzie to już piąty sezon piaseczyńskiego lodowiska – mówi Katarzyna Kondraciuk z zawiadującego obiektem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – W tej chwili trwają prace przy tafli, która powinna być wkrótce gotowa.
Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na sobotę 17 listopada. Od tego dnia będą mogli korzystać z niego mieszkańcy. Jako że lodowisko znajduje się pod dachem, sezon będzie można zacząć wcześniej niż ma to miejsce w przypadku obiektów rozstawianych „pod chmurką”, które zwykle zaczynają działać od grudnia.
Na piaseczyńskim lodowisku już 8 listopada mają zacząć się zajęcia z łyżwiarstwa figurowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które prowadzi szkółka Lutz. W tym sezonie ma ruszyć także sekcja łyżwiarstwa synchronicznego, do której cały czas przyjmowane są zapisy. Kolejną nowością będą zajęcia z hokeja na lodzie.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię