Siatkarki z Mysiadła szóste w Polsce

0

LESZNOWOLA  W Finale Mistrzostw Polski Młodziczek siatkówki plażowej w Obornikach Śląskich zawodniczki Krótkiej Mysiadło Maja Kott i Dominika Bartosz zajęły znakomite szóste miejsce

Jeszcze w maju wielkim marzeniem było w ogóle zakwalifikować się na Mistrzostwa Polski. Ostatecznie mocne treningi, zaangażowanie dziewczyn, sparingi z Olą Zdon i trenerką Michaliną Tokarską, doprowadziły je do finału. Maja i Dominika, prowadzone przez trenera Tomasza Gałuszkę, dały z siebie wszystko przegrywając walkę o wejście do czwórki w zaciętym tie-breaku.
– Już sam awans do Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce plażowej był dla nas ogromnym sukcesem – mówi Maja Kott, zawodniczka Krótkiej Mysiadło.
– Ciężka i regularna praca pod okiem trenerki Michaliny Tokarskiej oraz pomoc ze strony Aleksandry Zdon zaowocowały szóstym miejscem w Polsce. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, a za rok postaramy się walczyć o jeszcze więcej.
W tej chwili dziewczyny koncentrują się na ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce halowej, które odbędą się już w ten weekend.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię