Siła serc dla Kalinki

0

LESZNOWOLA W niedzielę, 1 marca od godz. 13.00 w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle odbędzie się impreza charytatywna, której celem jest zebranie funduszy na operację 4-letniej Kalinki

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Podczas imprezy zbierane będą datki do puszek oraz przeprowadzone zostaną licytacje fantów.
Ta impreza to nie tylko szczytny cel, ale i świetna zabawa – dla dzieci przygotowano dmuchane miasteczko i pokazy iluzjonisty. Odbędą się też występy zespołów, pokazy tańca, warsztaty dla dzieci i wiele innych niespodzianek. Nie zabraknie też stanowiska z malowaniem buziek. Kalinka jest mieszkanką Nowej Woli. Jak opisują rodzice, konsultacje u lekarzy prowadzone były od piątego miesiąca życia, a diagnozy były sprzeczne. Wada z czasem się pogłębiała, a ból nóżek był coraz bardziej dotkliwy. W końcu rodzice trafili do Instytutu Paley’a,gdzie okazało się, że wada stóp jest znacznie poważniejsza niż początkowo sądzono. Wizja Kalinki na wózku inwalidzkim staje się coraz bardziej realna, jeśli rodzice nie zapewnią jej kosztownej hospitalizacji. Pierwsza, najbardziej pilna jest operacja obu stóp, których deformacje mają silny wpływ na kolanka i bioderka. Operacja będzie kosztować 300 tys. złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię