Skakał po dachu samochodu i pobił kobietę!

6

PIASECZNO Policjanci z komisariatu w Konstancinie – Jeziornie zatrzymali 35-latka podejrzewanego o zniszczenie samochodu zaparkowanego przy jednej z ulic w Piasecznie.

Do nietypowego zajścia doszło przy sklepie sieci Żabka przy ul. Puławskiej. Idący ulicą mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn wskoczył na dach zaparkowanego peugeota i zaczął po nim skakać. Zauważyła to właścicielka samochodu, ale jej reakcja tylko wzburzyły agresję wandala. Mężczyzna uderzył kilkukrotnie kobietę i uciekł.
Wezwani na miejsce policjanci już po kilku minutach zatrzymali mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Piaseczna. Funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie przebadali go na zawartość alkoholu. Napastnik niemal 2 promile. Został osadzony w policyjnym areszcie, a gdy wytrzeźwiał zostały mu przedstawione zarzuty zarówno za zniszczenie mienia, naruszenie nietykalności, groźby i uszkodzenie ciała.

AB/KPP

6 KOMENTARZE

 1. zamknijcie tę żabkę. wszystkie pijusy z piaseczna tam ściągają i piją w okolicznych krzakach to, co tam zakupią.
  że też ksiądz sie jeszcze nie przyczepił, że alko tak blisko kościoła jest sprzedawany 😀

  • Alkohol jest dla ludzi wystarczy że Pan Kazimierz zajmie się swoim dzieckiem a nie tylko cpanie i chlanie a problemy znikna tyle że tak jak i ojciec tak i matka cpaja i chlaja przykład dziecku dobry dają nie na co…

   • Nie ma co się dziwić ten Pan za kołnierz nie wylewa matka jego dziecka również więc czym tu się dziwić że takie zeczy się tam dzieją szkoda dziecka gdzie opieka gdzie są instytucje które się tym zajmują..

    • Hy ja znam P Kazimierza i to co ktoś pisze zawistny jest nie prawdą ludzie nawet nie wiecie jak i co się wydarzyło a bzdury o ludziach piszecie Naćpane to osoby kture pisały te komentarze bo ani matka dziecka ani sam pan K nie ma nic z narkotykami wspólnego a dziecko kochają i troszczą się o nie oboje Żal mi tych ludzi co podłapią troszkę tematu i prubują zabłysnąć wycierajac swoją brudną gembe o innych a swojego syfu nie widzą panie kermit i szymku a pani Danusia niech swojego synka wyciągnie z więzienia co siedzi za morderstwo żeby zajął się swoją dwujką dzieci i drugiego zagoni do pracy by płacił alimenty na truje dzieci i wtedy niech wypowiada się na innych temat wzorowa mama co dzieci tak wychowała

 2. No jeden jest a na Sobieskiego mieszka pedofil damski bokser to tym się nie interesują tylko pijaki im w głowie. Wszędzie policja taka sama boją się i tyle. Ale pod monopolowy nie boją się zjeżdżać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię