PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, publikują wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież złotej biżuterii. Do przestępstwa doszło 14 kwietnia, w sklepie przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny lub miejsca jego pobytu proszone są o pilny kontakt z policją


W Wielki Piątek około godziny 12.00 do jubilera w Piasecznie przy ulicy Sierakowskiego wszedł mężczyzna, który jak oznajmił zainteresowany był zakupem złotych łańcuszków. Wielokrotnie przymierzał oferowane wyroby, a po wybraniu dwóch najdroższych wybiegł ze sklepu w stronę ulicy Kilińskiego.
Dotychczas prowadzone działania nie doprowadziły do zatrzymania, dlatego funkcjonariusze z wydziału kryminalnego, zdecydowali o publikacji wizerunku podejrzanego.
Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie numer tel. 22 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

CZYTAJ TAKŻE:  Zatrzymany obywatel Wietnamu z zakazem pobytu

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię