Skok na rynny i zgubione dokumenty

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Dwóch mężczyzn próbowało ukraść rynny z jednego z domów. Jeden z nich został schwytany przez pracowników ochrony, a tożsamość drugiego udało się szybko ustalić po dokumentach, które zgubił wraz z plecakiem w trakcie ucieczki

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zostali wezwani do jednego z domów na obrzeżach miasta. Z informacji uzyskanych od pracowników ochrony wynikało, że ujęli mężczyznę, który zdemontował i częściowo wyniósł poza teren posesji miedziane rynny. Policjanci ustalili, że 31-letni mężczyzna nie działał sam. Pracownicy ochrony widzieli jak z ogrodu posesji uciekały dwie osoby. Schwytany początkowo zaprzeczał, ale później przyznał, że towarzyszył mu bliżej nieznany mężczyzna.
Nie przekonało to mundurowych, którzy po kilku minutach odnaleźli w ogrodzie plecak z dokumentami należącymi do drugiego z podejrzanych. Zatrzymany 31-latek usłyszał już zarzut kradzieży. – Zatrzymanie drugiego z mężczyzn jest teraz tylko kwestią czasu – zapowiadają policjanci. Wstępnie straty oszacowano na niemal 30 tysięcy złotych.

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię