Skrzyżowanie już zamknięte!

2

PIASECZNO Zgodnie z zapowiedzią zamknięto skrzyżowanie ul. Dworcowej z Nadarzyńską. Została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Objazdy poprowadzone będą ulicami: Jarząbka/Żytnia, Jana Pawła II, Wojska Polskiego.

Autobusy kursują ulicami: Jarząbka, Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Dworcowa.  Skrzyżowanie na być zamknięte do 30 sierpnia. W tym czasie skrzyżowanie wraz z towarzyszącą mu infrastrukturą zostanie przebudowane.

Pliki do pobrania:
cor-zamknięcie.pdf
cor-objazdy.pdf

Informacja powiązana tematycznie:
– remont ulicy Dworcowej od Jana Pawła II do Nadarzyńskiej


Wyświetl większą mapę na openstreetmap.org

Szczegółowe zmiany tras autobusów

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że od Nadarzyńskiej objazd jest słabo oznaczony, a na Poniatowskiego samochody stoją zaraz za przejściem dla pieszych, więc z płynności jazdy nici bo trzeba uciekać w jakieś wolne miejsce jak ktoś wjeżdża od Nadarzyńskiej – jak zawsze wszystko dobrze zaplanowane. Byle tak dalej…

  2. Wspomniana ul. Poniatowskiego zastawiona samochodami non stop. Już teraz ta ulica jest trudno przejezdna i niebezpieczna dla mieszkańców – ograniczona widoczność przed przejściami dla pieszych, przed skrzyżowaniami oraz przy wyjazdach z posesji. Nadmierna prędkość to też norma. Co to bedzie jak dobudują kolejne bloki??? Przyjezdni zostawiaja auta na zakazach, bez 1,5 metra na chodniku dla pieszego, a najmcy długoterminowi parkują na dłużej na ulicy a nie w garażach, a posiadają często po dwa auta. Straż miejska jak już przyjedzie to wkłada kartki informacyjne, a nie mandaty. Nie mówiąc już o blokadach albo odholowaniu. Tak duże miasto i brak choćby jednego holownika. Władze miasta powinny pilnie zastrzyć politykę parkowania w mieście, szczególnie w rejonach budownictwa wielorodzinnego, a nie tylko ścisłego centrum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię