Skuteczny czy odrażający? Kontrowersyjny billboard

Przy ulicy Puławskiej nieopodal sklepu Selgros pojawił się billboard, który wzbudza kontrowersje wśród kierowców. – Koszmar! Wystraszył mi dzieci – mówi nasza Czytelniczka Barbara. – Zdjęcia są drastyczne bo drastyczna jest aborcja – odpiera Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro – prawo do życia

– Ten billboard jest bardzo duży i nie da się przejechać by go nie zauważyć – oburza się Barbara. – Jak mam wytłumaczyć swoim małym dzieciom co przedstawia drastyczne zdjęcie? Gdy je zobaczyły były przerażone.
Skontaktowaliśmy się z Fundacją Pro – prawo do życia, której adres strony widnieje na billboardzie.
– Zdjęcia są drastyczne, bo aborcja jest drastyczna – członek zarządu fundacji, Mariusz Dzierżawski nie widzi problemu.
– Wygląda to koszmarnie – ocenia pani Barbara. – To nie są treści, które powinny być eksponowane w przestrzeni publicznej.
– Takie zdjęcia zwykle przeszkadzają tylko zwolennikom aborcji – ucina Mariusz Dzierżawski.
– Nie jestem zwolennikiem aborcji ale uważam, że ten billboard jest karygodny – mówi nasz Czytelnik Krzysztof. – Czym innym są drastyczne zdjęcia na opakowaniach papierosów, bo one uderzają w tych, którzy decydują się na ich zakup. Tymczasem taki billboard uderza równo we wszystkich – zauważa nasz Czytelnik.
– Swoim dwu i czteroletnim dzieciom powiedziałam, że dżem się komuś nie udał – mówi nasza Czytelniczka Barbara. – To nie jest wcale śmieszne – dodaje.
A jakie jest Wasze zdanie? Czy fundacja przekroczyła granicę dobrego smaku, czy realizując swoje cele statutowe powinna sięgać po wszelkie możliwe środki?

AB

11 KOMENTARZE

  1. Debile katotalibańskie… My jesteśmy XIV-wiecznym skansenem Europy. Aż dziwne, że nas do Unii zaproszono.

  2. bardzo dobra inicjatywa – rozszarpanie dziecka w macicy niczym nie rozni sie od rozszarpania dziecka np. 2 miesiace po porodzie. a za to drugie grozi wiezienie

  3. Ten bilbord to PiS czyli pojebanie i skurwysyńtwo.. po co mam to oglądać ja i moje dzieci? Mało mamy poryte muzgi to jeszcze trzeba nas dobić..

  4. czy inne problemy też Państwo przestawią w sposób równie dosadny ? może zjawisko pedofilii będzie następnym show – będzie super

  5. Można by to podciągnąć pod zakłócanie porządku publicznego tj. art. Art. 51 Kodeksu wykroczeń. Do cholery wystawianie tego typu obrazów min. dzieciom powinno już być karalne.

  6. Jak by ktoś powiesił bilbord ze zdjęciem szczątków Lecha Kaczyńskiego leżących w kawałkach pośród wraku tupolewa pod Smoleńskiem to by szybko sprawę załatwili.

  7. Zgadzam się, publiczne pokazywanie zbrodni jest niewłaściwe. Przyzwolenie na dokonanie zbrodni też jest zbrodnią.

  8. Bardzo dobrze, że postawiono ten billboard! On jest dla tych, którzy uważają, że dziecko w pierwszej fazie życia to jakaś kropka. Przykre, że dzieci muszą na to zdjęcie patrzeć, ale lepsze dziecko płaczące niż dziecko zabijane w łonie matki.

  9. Przecież można gotowość społecznie zamalować. Są chętni? To nasz kraj nie dajmy się zwariować oszołomom…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię