Sławomir Uniatowski i Mateusz Ziółko na dobry początek (sezonu)

1

KONSTANCIN-JEZIORNA Dwaj panowie o wyjątkowych głosach dadzą koncerty w konstancińskim amfiteatrze 26 maja i 15 czerwca


Sławomir Uniatowski to wykonawca znany ze świetnego wokalu (w stylu Franka Sinatry) i multiinstrumentalista. Jego ostatni przebój „Każdemu wolno kochać” usłyszymy wśród piosenek, które wykona w konstancińskim amfiteatrze 26 maja, podczas otwarcie sezonu koncertowego w Parku Zdrojowym. Uniatowski śpiewał m.in. ze Zbigniewem Wodeckim i Marylą Rodowicz. Świetnie radził sobie także z repertuarem Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.

Zaledwie trzy tygodnie później (15 czerwca, z okazji Dni Konstancina) na tej samej scenie zaśpiewa Mateusz Ziółko. To kompozytor, pianista i piosenkarz, który wygrał w 2013 roku w telewizyjnym show „The Voice of Poland”, następnie triumfował w konkursie debiutów na festiwalu w Opolu (wykonując piosenkę Czesława Niemena), a ostatnio został zwycięzcą innego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Śpiewał w duecie m.in. z Sylwią Grzeszczak i Andreą Bocellim.

Na wszystkie koncerty wstęp będzie wolny.

1 KOMENTARZ

  1. Niestety teraz panowie hurtem stylizują się na drwali-ciężko ich odróżnić.Zero indywidualności .Takie nudne foremki bez refleksji….
    Jeszcze rozumiem jak komuś pasuje, ale zdecydowana większość to porażka .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię