Słój z marihuaną na półce z przyprawami

1

PIASECZNO Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 41-latka, który w mieszkaniu zamiast przypraw w szafce kuchennej trzymał marihuanę. Dodatkowo był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Piasecznie, celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności oraz do ustalenia miejsca pobytu dla Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

W poprzedni weekend funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zapukali do drzwi mieszkania, gdzie według ich wiedzy miał przebywać poszukiwany listem gończym 41- letni mieszkaniec powiatu piaseczyńskiego, który również mógł posiadać środki odurzające. Jak się okazało informacja o miejscu pobytu poszukiwanego oraz o o tym, że posiada narkotyki okazała się prawdziwa. W mieszkaniu do którego weszli policjanci wyczuli silną woń charakterystyczną dla marihuany, a po dokonaniu przeszukania w jednej z szafek kuchennych znaleźli szklany słoik, który zamiast przypraw zawierał marihuanę.

Jednak to nie było jedyne przewinienie 41- latka, ponieważ był on poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Piasecznie celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności oraz do ustalenia miejsca pobytu dla Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

Mężczyzna został zatrzymany a słoik z narkotykami zabezpieczony. 41- latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co zgodnie z ustawą grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Piasecznie

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię