Słoneczna Góra

0

GÓRA KALWARIA W sobotę 10 lipca na rynku w Górze Kalwarii rusza cykl wakacyjnych imprez pod nazwą Słoneczna Góra. Będzie dużo magii, zabawy i ruchu. Start o godz. 15.00.

Od samego początku pikniku na rynku będą dostępne bezpłatnie: super miasteczko rowerowe, dmuchańce, a także animacje dla dzieci (m.in. malowanie twarzy i zabawy).
O godz. 15.30 na scenie zobaczymy pokaz sztuk walki (klub Tang Soo Do), a o godz. 16.00 pokaz akrobatyczny Piotra Bielaka. Ten rowerowy showman był uczestnikiem X edycji programu „Mam Talent!”. Na swoją pasję poświęcił 22 lata treningów. O godz. 17.00  kolejny wyjątkowy występ – na scenie zobaczymy Piotra Denisiuka, tym razem finalistę „Mam Talent!”, który jest mistrzem iluzji. Co ciekawie – po pokazie będzie wykonywał sztuczki przechadzając się po rynku. O 17.30 wystąpi kolejna szkoła sztuk walki – tym razem capoeiry. Natomiast o 18.00 rozpoczną się warsztaty dla początkujących rolkarzy (sprzęt we własnym zakresie). W trakcie tych zajęć na scenie (o 18.30) nastąpi jak zawsze niesamowity pokaz Formacji Tanecznej Bartek, a po nim o godz. 19.30 moc zaprezentuje Klub Karate Kyokushinkaikan Góra Kalwaria „Kime”.

Na zakończenie (o godz. 20.00) zaprosimy rolkarzy na Nightskating, czyli przejazd ulicami miasta.
Kolejne spotkanie z cyklu Słoneczna Góra – na rynku już 17 lipca. Organizatorem imprez jest gmina Góra Kalwaria. Wydarzenia odbędą się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię