Słuchały ich miliony, w Piasecznie zagrają dopiero po raz… drugi

0

PIASECZNO Mariusz „Bezik” Bereziak” i Edyta „Cayra” Przytulska jako Groovebusterz grają już od 16 lat. Swego czasu podbili radiowe listy przebojów hitami takimi jak „Superlover” czy „Destiny”. Jutro zagrają na piaseczyńskim stadionie w ramach obchodów 100-lecia piaseczyńskiego sportu

Mariusz „Bezik” Bereziak od urodzenia mieszka w Piasecznie. Groovebusterz powstał w 2006 roku. Zespół grał muzykę dance na światowym poziomie. Utwory zespołu okupowały szczyty list przebojów w radiu Eska, Rmf Maxxx czy Radiostacji. Z koncertami zjeździli całą Polskę, ale paradoksalnie nie mieli zbyt wiele okazji, by zagrać w swoich rodzimych miastach. W Wołominie, skąd pochodzi Edyta „Cayra” Przytulska grali tylko jeden koncert charytatywny, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Piasecznie również wystąpili tylko raz, także na koncercie charytatywnym.

Nie oznacza to, że Bezik zapomniał o swoim rodzinnym mieście. To właśnie Piaseczno pojawił się aż w trzech teledyskach Groovebusterz, z czego obraz do „ Better Place” śmiało można traktować jako klip promujący naszą gminę.

– Z dumą patrzę jak miejsce, w którym żyję od urodzenia, z roku na rok rozwija się i pięknieje – mówi piaseczyński muzyk. – Cieszymy się jeśli naszymi teledyskami możemy kogoś zachęcić do odwiedzenia Piaseczna. Fajnego, podwarszawskiego miasta z charakterem i duszą.
Juto Groovebusterz zagra na stadionie GOSiR przy ul. 1 maja 16 o godzinie 19.00. Wszystkich spragnionych dobrej zabawy zapraszamy już o 18.00. Wtedy wystąpi DJ Martin. Początek imprezy prezentującej piaseczyńskie kluby sportowe już o godz. 13.00. Przewidziano wiele atrakcji! Zapraszamy.

Adam Braciszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię