Słup znalazł się na środku ścieżki. Czy zostanie przesunięty?

3

PIASECZNO – Dobiega końca przebudowa ulicy Księcia Janusza I Starego w Piasecznie, a tymczasem pośrodku nowej ścieżki rowerowej stoi… słup energetyczny – alarmuje pan Paweł, nasz czytelnik. – Mam nadzieję, że gmina tak tego nie zostawi…


Mężczyzna mieszka po sąsiedzku i od miesięcy śledzi postęp prac.
– Projektując przebieg ścieżki rowerowej architekt nie dokonał chyba wizji lokalnej – uważa pan Paweł. – Na jej środku został się bowiem słup energetyczny. Tylko patrzeć, jak ktoś się o niego zabije – dodaje.
Kompleksowa przebudowa wylotówki z miasta w kierunku Góry Kalwarii rozpoczęła się w październiku ubiegłego roku i ma potrwać do końca maja.
Prace budowlane są w trakcie – przypomina Małgorzata Idaczek z gminnego biura promocji. – Ten słup, zgodnie z dokumentacją projektową, zostanie przesunięty.

TW

3 KOMENTARZE

  1. „Ten słup, zgodnie z dokumentacją projektową, zostanie przesunięty.” – pewnie w maju, po wylaniu asfaltu albo dopiero w 2027 roku?

  2. Ile to już tam już to trwa… Ile tam już remontują… Skandal! Panie Putkiewicz, weź Pan przypilnuj ekipę na jednym placu budowy, a nie zabierasz się za kolejne przetargi i remonty…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię