Śmieci wysypują się z pojemników! Lekaro zawala terminy odbiorów

8

PIASECZNO – Przed naszymi blokami robią się slumsy! – skarżą się mieszkańcy wspólnot mieszkaniowych Plaza 1 i Plaza 2. – Dość, że za śmieci płacimy coraz więcej to na dodatek nie są regularnie odbierane

Posegregowane śmieci przy blokach zlokalizowanych przy ul. Puławskiej naprzeciwko Oddziału Prewencji Policji wysypują się z pojemników.
Śmieci segregowane miały być odbierane 2, 9 i 16 maja – mówi jedna z mieszkanek. – W tym miesiącu odebrano je tylko raz. 
Kolejnym problemem są odpady wielkogabarytowe.
Nie pamiętam by kiedykolwiek zostały odebrane w wyznaczonym czasie – mówi inny Czytelnik naszego portalu, również mieszkaniec bloku należącego do wspólnoty Plaza 1. – Teoretycznie powinny zostać odebrane jutro, ale szczerze w to wątpię.
Mieszkańcy żalą się, że przestrzeń przed ich blokami zmienia się w wysypisko śmieci.
Drogą krajową dziennie przejeżdżają tysiące samochodów, a kierowcy mają wątpliwą przyjemność podziwiania naszego bałaganu – ubolewa mieszkanka. – Zaczynam się czuć jakbym mieszkała w meksykańskich slumsach, a nie mieście powiatowym pod Warszawą. Za śmieci płacimy coraz więcej, a jakość wykonywanej usługi jest coraz gorszy. Firma ewidentnie nie radzi sobie z zadaniem, którego się podjęła.
A jak u Was wygląda odbiór śmieci? Czy są zabierane regularnie?

AB

8 KOMENTARZE

  1. Jozefoslaw, tez ma problem, odbiory rzadko się zdarzają. W słoneczne dni zaczyna śmierdzieć… sortowanie, wysokie ceny, jakość odbiorow do mocnej poprawy

  2. Osiedle Nad Perełką.
    Coraz zadziej widzę śmieciarki na osiedlu.
    Pomimo segregacji juz nie raz widzialem jak wszystkie śmieci wrzucane były do jednej śmieciarki.

  3. Domki jednorodzinne na Jana Pawła odbiór śmieci (niesegregowane) dla osób prywatnych 2 razy w miesiącu. Dla firm co tydzień. Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno milczy i nie odpowiada na maile.

  4. W przypadku wspólnot Plaza 1 i 2 sytuacja nie uległą zmianie. Śmieci segregowane nie są regularnie odbierane, a mieszkańcy przestają segregować. Czy u Was jest podobny problem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię