Śmieci zalegają przy obwodnicy. W lasku powstała pijalnia mocnych trunków pod gołym niebem

7

PIASECZNO Mieszkańcy korzystający z chodnika przy ul. Julianowskiej każdego dnia przechodzą obok kępy drzew, wśród których wala się mnóstwo pustych puszek i butelek po alkoholu. – Tam jest syf i malaria – alarmuje Hanna Konopka. – To miejsce nie jest dobrą wizytówką naszego miasta


Pani Hanna dobrze zna okolice skrzyżowania Julianowskiej i Armii Krajowej.
– Do tej pory często odbywały się tam imprezy pod gołym niebem, połączone z piciem alkoholu – opowiada. – Wielokrotnie interweniowałam w tej sprawie w straży miejskiej. W końcu ktoś podciął drzewom gałęzie. Nie ma się gdzie schować, więc aktywność pijących spadła.
Nasza czytelniczka jest oburzona zostawionym w lasku bałaganem. Rzeczywiście, na miejscu oprócz butelek wala się także mnóstwo innych nieczystości.
– Ktoś powinien to posprzątać, gmina ma przecież odpowiednie służby – mówi mieszkanka.

Straż miejska twierdzi, że część terenu przy skrzyżowaniu należy do GDDKiA.
Zwróciliśmy się do nich z prośbą o uprzątnięcie pasa przy obwodnicy i oni to zrobili – mówi Mariusz Łodyga, komendant straży miejskiej. – Postaramy się ustalić, kto jest właścicielem pozostałej części tej działki.

TW

7 KOMENTARZE

  1. Urzędniczy Trol zamiast tracić czas na ustalanie właściciela sam powinien założyć rękawiczki i posprzątać. Ale duma mu nie pozwala , duma ciecia Straży Miejskiej . Żenada

  2. To może szanowny Grzegorzu sam posprzątasz. W końcu obowiązek utrzymania porządku na nieruchomości należy do jego właściciela ale jeśli szanowny Grzegorzu uważasz inaczej – to może wyznaczymy właśnie Ciebie do sprzątania.

  3. Czego się czepiają! Przecież elektoratowi PIS też się należy takie intymne miejsce na świeżym powietrzu do kultywowania swoich pasji, twórczych dyskusji i wspólnej modlitwy o Polskę i jej Naczelnika.

  4. Grzegorz popieram cię i nie przejmuj się patologią która krytykuje twój komentarz prawda jest taka ze straż miejska potrafi tylko pisać mandaty za parkowanie bo wtedy kasa idzie do budżetu miasta nic poza tym nie robią !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię