Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Droga jest nieprzejezdna!

20

PRAŻMÓW Na drodze wojewódzkiej 722 między Nowym Prażmowem a miejscowością Zawodne został potrącony około 60-letni rowerzysta. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu


Do tragicznego zdarzenia doszło kilka minut po godz 13. Rowerzysta jechał w kierunku Grójca, kiedy został potrącony przez jadące w tą samą stronę bmw. Policja informuje, że 25-letni kierowca bmw był trzeźwy. Na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

Droga w tej chwili jest nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin. Aby objechać wyłączone z ruchu miejsce należy w Łosiu skręcić na Piskórkę, a potem kierować się na Prażmów.

TW

WPI TAXI Piaseczno

20 KOMENTARZE

  • Czemu zawsze winny jest kierowca bmw co za steorotyp?! A wiadomo? w artykule nie ma napisane co się dokładnie wydarzyło! Czy zawsze wina leży po stronie kierowcy? Może ten starszy pan zachwiał się na rowerze i wpadł pod samochód? Nie wiem ale myślę że nie zawsze winny jest kierowca.
   Piesi i rowerzyści ostatnio to „święte krowy” na drogach. Dużo by pisać ale niech każdy się najpierw zastanowi, a nie pisze ze od razu kierowca bmw to „bezmózgi debil”. Pozdrawiam

 1. Widzę stereotypy Pani Anno , że stare Bmw to bandyta brawo ,to samo mogę powiedzieć o pani mało inteligentny Pani komentarz więc jest pewnie Pani amebą społeczną

   • A skąd wiadomo że po tej wypowiedzi, gość ma BMW? Pani/Panie Mop’ie, zakupiony został bilet na „aftpbus”?! Nie każdy jeździ BMW, a może i jeździ.. Co nie znaczy że trzeba się nabijać. Proponuję również sprawdzić co to znaczy ameba, hmm pewnie zapewnie delikatne określenie wymienionej wyżej inteligencji, bo jak zawsze lepiej jest się wypowiedzieć bezmyślnie.

 2. Dobrze ze Pani Anna jest mloda i nie jest bezmozgim debilem tylko jej pogratulowac, a moze to rowerzysta zawinil. Najlepiej wszystko zwalic na kierowce auta, gdyby byl nie trzezwy no to rozumiem, ale w tej sytuacji gdzie kierowca pojazdu byl trzezwy to trzeba szukac innej przyczyny, a nie od razu wyzywać.

 3. Nikogo z góry nie osądzając, podejrzewam że prędkość była przyczyną, gdyby kierowca dostosowal się do 50 km na zakręcie i zachował odległość od rowerzysty to nawet gdyby doszło do kontaktu to nie skończyło by się to śmiercią człowieka, mieszkam w okolicy i znam tę drogę, niestety próżno szukać kierowcy przestrzegającego ograniczenia prędkości, smutne i prawdziwe

  • w końcu merytoryczna informacja, która może pomóc zobrazować co mogło sie tam wydarzyć…
   ludziom wydaje sie, ze jak jest ograniczenie 50, a jadą 80, to nic takiego.. no i właśnie to jest przykład, ze takie myślenie jest złe.. im szybciej jedziesz, tym większe prawdopodobienstwo popełnienia błędu lub uniknięcia konsekwecji wynikających z błędów innych użytkowników. A większość z nich zapieprza ile fabryka dała.

 4. W środku dnia, przy ładnej pogodzie (o ile nie ma tym winy rowerzysty, co jest mało prawdopodobne) tylko bezmózg jest w stanie doprowadzić do takiego finału. Jechał szybko ale bezpiecznie, jak wszystkie bezmózgi. Nie brońcie tej ameby.

 5. Nikt nikogo nie broni i nie oskarża. Prowadzi Pani samochód? Być może kierowca go nie zauważył bo teraz jest dosyć nisko słońce i oślepia kierowców. Tak jak wcześniej wspominałam MOŻLIWE że była wina rowerzysty( choć nie wiem bo z artykułu nic takiego nie wynika).. Ale w sumie szkoda czasu na głupie komentarze i domysły. Najlepiej jest zwalić winę na młodego człowieka prowadzonego samochód bo jechał BMW.

 6. Jasne, zapewne pijany rowerzysta zajechał drogę biednemu młodemu człowiekowi w bmw, no ludzie skądś jednak te stereotypy się biorą, a jeśli nawet rowerzysta zrobił jakiś manewr może chciał np ominąć kamień, to obowiązkiem kierowcy jest zachowanie bezpiecznej odległości, ja jednak częściej widzę zbyt brawurowych kierowców aut, niestety.

  • Ja mam nadzieję, że hipokryzji tu w tej wypowiedzi nie ma. Ale nobel za pierwsze zdanie … Bez urazy ale, proponuję pracę w służbie kryminalnej lub w tym przypadku drogowej…Tylko szkoda że, jesteśmy ludźmi którzy tworzą te stereotypy, które według mnie są najczęściej oparte na niepełnej wiedzy oraz nieprawdziwych przekonaniach. Wszyscy widzą w tym negatywy, a szczególnie na wioskach tam gdzie młody ma BMW to zaraz bezmózg. Ludzie my żyjemy w XXI wieku. Trzeba najpierw pomyśleć zanim kogoś zaczniemy oskarżać.

 7. Nikogo nie nazwałam bezmózgiem, po drugie statystyki potwierdzają kto powoduje najwięcej wypadków i XXI wiek nic tu nie zmienia, a o kulturze jazdy po drogach widzę że nie ma z kim dyskutować.

 8. Stastyka to taka piękna dziedzina nauki że można wykazać wszystko to co się chce. Bezmózgim debilem może być tylko człowiek, który znając tylko markę samochodu jest w stanie ocenić winnego zdarzenia i IQ kierowcy.

 9. Statystyki to ci kierowcy BMW? komentarz o bezmózgach odnosi się do tej całej konwersacji, bo tak są niestety od razu nazywani ludzie z takimi problemami jak w/w. Rozumiem, że już nie chętna jest Pani do dyskusji na temat kultury jazdy, oraz bezpieczeństwa. Wrzućmy wszystkich do jednego wora i nadal miejmy wysokie mniemanie o sobie i swoich wysokich umiejętnościach. Kurcze JA TYLKO WYPOWIADAM SIE, ŻE NIE ZAWSZE JEST WINNY KIEROWCA, a w tych komentarzach z góry określenie jest ze to winni są zazwyczaj KIEROWCY, w tym Pani posiadająca prawo jazdy?? .Rozumiem że Pani przepisowo zakłada kamizelkę, ma odblaski podczas jazdy na rowerze lub na spacerze, bo mam nadzieję, że wracając/ jadąc przepisowo zobaczę Panią i zdołam odpowiednio zareagowac, by mi nikt nie zarzucił, myśląc po wiejsku że to jednak moja wina bo jadę samochodem… (BMW)

 10. Jechać Tam przepisowo , za taką przepisową jazde bym na tym odcinku dostał wpi,,,,,ol, komuś nie pasowało że jechałem w stronę Łosia 50km/h , zajechał mi drogę Audi po czym zwolnił że musiałem się zatrzymać , wyskoczył posłał mi tyle ,ch,ji że nawet tyle nie ważę co do mojej jazdy , kontrolujcie takie odcinki tylko nie na mostku bo was tam z daleka widać , a nawet patrolem nie oznakowanym się.tam przejechać dziękuję ,

 11. Ludzie tam jest teren NIEZABUDOWANY.
  To sobie odpowiedzcie jaka może być prędkość?!
  Nie trzeba jechać tam 50km/h.
  A jak by za kółkiem siedziała kobieta Tylko, że w BMW też była by bezmozgiem bo ma taki A nie inny samochód?
  A rowerzysta bil pijany. Mało powiedziane bo on się zataczal na rowerze.
  Tak wiem to bo ode mnie osoba z pracy widziała tego „biednego rowerzyste „.

  Najlepiej oceniać kierowcę BMW bo młody, bo taki A nie inny samochód.
  Ludzie ogarnijcie się bo właśnie przez takie wasze głupie komentarze ta młoda osoba która nie zrobiła tego SPECJALNIE może wpaść w depresje lub wtargnac sie na wlasne życie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię