Śmiertelne potrącenie rowerzysty

0

TARCZYN Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczynę wypadku drogowego z udziałem rowerzysty, do którego doszło dziś rano w pobliżu Tarczyna. Kierujący jednośladem 62- latek został śmiertelnie potracony przez kierowcę chryslera

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj przed godziną 7 w Pawłowicach na ul. Topolowej. 62- letni rowerzysta został tu potrącony przez 47- letniego kierowcę chryslera. – Prawdopodobnie cyklista nie rozejrzał się zbyt uważnie, zanim wyjechał z drogi podporządkowanej – mówi nam mieszkaniec wsi. Poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego wypadku. – Na miejscu było dużo krwi – relacjonuje czytelnik, który widział miejsce zdarzenia.
Policjanci ponownie apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego, by szczególnie teraz w okresie jesiennym zachowali maximum ostrożności. Słaba widoczność, opady deszczu, mgła czy niska temperatura to warunki, które z pewnością mają wpływ na bezpieczeństwo drogowe. – Tą drogą często jeżdżą nietrzeźwi rowerzyści, tragedia była kwestią czasu – komentuje mieszkaniec Pawłowic.

fot. Czytelnik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię