Śmiertelnie potrącił człowieka i pozostawił w rowie

0

PIASECZNO Blisko dwie doby trwała policyjna obława. Brali w niej udział kryminalni z otwockiej komendy i funkcjonariusze z komisariatu w Karczewie. Wszystko po to, aby jak najszybciej namierzyć, ustalić dane personalne i zatrzymać mężczyznę, który w miniony wtorek śmiertelnie potrącił 43-latka na drodze wojewódzkiej numer 805 w miejscowości Warszawice i uciekł z miejsca wypadku

W miniony wtorek policjanci z Komisariatu Policji w Karczewie zostali powiadomieni o śmiertelnym potrąceniu 43-latka. Funkcjonariusze natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zaczęli wyjaśniać okoliczności sprawy. Kilka załóg podjęło równocześnie poszukiwania sprawcy. Choć początkowo policjanci posiadali znikome informacje na jego temat i pojazdu, jakim się poruszał, to dzięki błyskawicznie podjętym działaniom, w tym również żmudnego przeglądania zapisów monitoringów, nie tylko na terenie powiatu, ale również i województwa, kryminalni wytypowali 42-letniego mieszkańca Piaseczna.

CZYTAJ TAKŻE:  Zaszalał w drogerii, rachunek wyniósł prawie 2 tys. zł

Mężczyzna został zatrzymany wczoraj, w miejscu zamieszkania. W chwili zatrzymania wstępnie ustalono, że był pod wpływem narkotyków. Trafił do policyjnej celi.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Otwocku nadal wyjaśniają ostateczne przyczyny i okoliczności wypadku. Od tych ustaleń będzie zależeć jakiej treści zarzuty usłyszy podejrzany 42-latek.

 

Źródło: KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię