Zmarł mężczyzna [AKTUALIZACJA]

0

PIASECZNO Do śmiertelnego wypadku miało dojść na budowie przy ul. Trzech Brzózek w Henrykowie-Uroczu. Policja ustaliła jednak, że mężczyzna zmarł we śnie

Otrzymaliśmy informację o tym, że około 40-letni mężczyzna doznał urazu głowy – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. Po dojeździe na miejsce dwóch zastępów straży pożarnej okazało się, że poszkodowany nie oddycha.
Strażacy stwierdziwszy brak czynności życiowych prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową, ale niestety nie udało się mężczyzny uratować – informuje mł. bryg. Łukasz Darmofalski. Lekarz przybyłego pogotowia ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny. Okoliczności i przyczyny śmierci ustali policja pod nadzorem prokuratury.

godz. 12.43

– Z wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci nie był wypadek – precyzuje asp. Magdalena Gąsowska z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Mężczyzna po prostu zasnął i się już nie obudził. Do zdarzenia nie doszło na budowie, ale na jednej z posesji – dodaje policjantka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię