Śmiertelny wypadek na DK 79! Tir uderzył w dwa samochody osobowe

8

GÓRA KALWARIA Do wypadku z udziałem tira i dwóch aut osobowych doszło w Coniewie ok. godz. 19.00. Kierowca jednego z samochodów osobowych zmarł

Strażacy za pomocą sprzętu hydraulicznego oswobodzili kierowcę, którego samochód jako pierwszy został uderzony przez ciężarówkę – mówi mł. bryg. Łukasz Darmofalski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. – Został przekazany pogotowiu ratunkowego, niestety lekarze stwierdzili zgon kierowcy.
Do szpitala trafi też kierowca ciężarówki. Kierowca drugiego z aut osobowych oraz pasażer ciężarówki nie odnieśli obrażeń. Na miejscu są 2 radiowozy, 4 zastępy straży pożarnej i karetka pogotowia. Droga w kierunku Góry Kalwarii jest nieprzejezdna. Kierowcy kierowani są objazdami.

Godz. 20.20.
– Do szpitala zostaną zabrane dwie osoby – przed chwilą poinformował nas nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

AB

8 KOMENTARZE

    • Chyba nie jesteś kierowcą skoro to piszesz albo jeździsz tylko w niedzielę do kościoła. Droga już dawno powinna być rozbudowa. Zatłoczona droga, brak lewoskrętów to jest najważniejsze zagrożenie. Pewnie że zawsze jest to błąd człowieka tylko że jazda w takich warunkach to kaskaderka i wystarczy mały błąd aby doszło do tragedii.

  1. Witam.jestem kierowca samochodu ciężarowego.panowie troszkę wolniej .to każda droga będzie dobra.nie tylko gaz w podłogę i każdy się trzyma zderzaka.wiec po co te wpisy . każdy jest kierowca troszkę szacunku dla siebie i innych.i oczywiście śmierci .bo nawet najlepsze wyposażenie w aucie nie pomoże.trosxke trzeba używać mózgu za kierownicą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię