Sołtys Józefosławia został sołtysem roku

3

PIASECZNO Jan Adam Dąbek, który pełni funkcję sołtysa Józefosławia od 1994 roku zwyciężył w plebiscycie wiejskim i rolniczym „Mistrzowie Agro”, zorganizowanym przez „Polska Times” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”

Spośród nominowanych do miana „Sołtys Roku Polski 2020” najwięcej głosów (3232) otrzymał Jan Adam Dąbek, wyprzedzając Eleną Niedźwiecką z sołectwa Ojrzanów w gminie Żabia Wola (3049) oraz Joannę Jedlińską z sołectwa Piotrowice w gminie Karczew (2609).
Ogólnopolskie nagrody w plebiscycie „Mistrzowie Agro” zostaną wręczone w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, które odbędą się w dniach 29-31 stycznia. – Józefosław górą! – cieszy się sołtys Jan Adam Dąbek. – Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom naszego sołectwa za oddane głosy.

AB

3 KOMENTARZE

  1. Mamy już w naszym powiecie jedną mistrzynię w zdobywaniu różnych nagród, dyplomów, statuetek , tytułów, medali itp. i nie trzeba być bardzo wtajemniczonym, żeby wiedzieć, w jaki sposób się te laury zdobywa.
    Tamta „mistrzyni” ostatnio spuściła z tonu. Być może dlatego, że zaczęła pod nią ryć prokuratura, więc lepiej położyć uszy po sobie i przystopować z „promocją”.
    Ale widzę, że Dąbek nie odpuszcza. Chyba już się gotuje do skoku na jakieś lepsze stanowisko, niż wójt Prażmowa. Chłop jest cwany i wie, że żeby wyjąć, to trzeba włożyć…

  2. A jak tam LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W JÓZEFOSŁAWIU? Doczekamy się, czy nadal będziemy udawać, że ponad 12 000 Józefosław jest wsią?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię