SONIAMIKI na otwarcie Rynku Muzycznego

0
SONIAMIKI na otwarcie Rynku Muzycznego

PIASECZNO W piątek 12 maja koncertem Soniamiki rozpocznie się Rynek Muzyczny, czyli cykl cotygodniowych koncertów, które do 25 sierpnia będą odbywać się na scenie w centrum miasta.


Będzie to zarazem przedsmak piaseczyńskiego festiwalu Off-spring, który w tym roku odbędzie się od 9 do 11 czerwca.

Na scenie plenerowej Centrum Kultury w Piasecznie, od maja do sierpnia wystąpią grupy folkowe, jazzowe, bluesowe, popowe, rockowe, oraz te, grające piosenkę literacką. Pierwszym koncertem będzie występ Soniamiki.

SONIAMIKI, dla przyjaciół Zosia Mikucka, to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory dwie płyty, jedną w Niemczech (“7pm”), drugą w Polsce (SNMK). Inspiracją dla nowego albumu jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi. Za pracę nad Federico odpowiedzialna jest sama artystka. Album nagrany został w Radiu Łódź a zmiksowany przez Lukasa Leonhardta, berlińskiego producenta, z którym Soniamiki pracuje od początku swojej kariery.

Wstęp wolny!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię