Spacer wolności piaseczyńskich kobiet

11

PIASECZNO Na Pl. Piłsudskiego o godz. 12.00 rozpoczął się  spacer wolności na znak protestu przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, że aborcja w przypadku ciężkich wad płodu jest niezgodna z konstytucją.

Na placu Piłsudskiego odbywa się spacer wolności spontanicznie zorganizowany przez piaseczyńskie kobiety. Uczestniczki przechadzają się wokół placu z transparentami wyrażającymi protest przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego.

Myślę, czuję, decyduję!„- skandują uczestniczki protestu. „Mamy dość!” „Stop piekłu kobiet”

Zobacz więcej zdjęć:

11 KOMENTARZE

 1. Czego te matki uczą dzieci. Jedynie Nienawiści do drugiego człowieka… Oby to kiedyś nie obróciło się to przeciwko nim, jak córka będzie głosować za eutanazją dla starych ludzi, żeby pozbyć się niechcianej i schorowanej matki.

  • a przeczytaj jeszcze raz swoją biblię, to się dowiesz jak być dobrym rzeźnikiem. No i jest tam wyraźnie pokazane gdzie jest twoje miejsce kobieto

 2. W tym kraju 500 zł załatwia wszystko, niektórzy są nawet gotowi dać sobie napluć w twarz… Pisuary wszystkim kręcą, a pelikany łykają… Panie przy okazji okazują swoją kulturę… Takie słownictwo nie przystoi…

  • Trzeba używać takich słów by odbiorca zrozumiał o co chodzi.Niestety kulturalne zwroty nie trafiają-(patrz Muszyński Sergiusz),ale W,,,,,,,,,J-trafiło i zapamiętał.To teraz musi zrozumieć kontekst.
   Niestety to wojna.
   PiS- niszczy kulturę-także dosłownie a KOBIETY muszą się bronić .

   • Bo cały problem w tym, że nie chodzi o to by kobiety używały (zbyt wielu) słów (wulgarnych czy nie), tylko by wreszcie poszły po rozum do głowy a nie na głupie marsze i wyszły z inicjatywą ustawodawczą, niech zaproponują jakieś referendum. Ale do tego trzeba ruszyć głową, nie wystarczy zwołać wandali i chuliganów którzy zrobią rozp****duchę, nabazgrzą kilka wulgaryzmów, bo tak najłatwiej…..

   • Walczcie Młodzi jak umiecie najmocniej! To wasze pokolenie będzie sprzątać ten bałagan i spłacać długi pisiorowe.

    A aborcja i wulgarność? Przyganiał kocioł garnkowi.
    Lata 60/70 na imprezach jeden drugiemu robił zastrzyki ampicyliny na weneryki. I golenie obowiązkowe, żeby mend się pozbyć. Aborcje nagminne i legalne, w szpitalach kolejki były.
    Dzieci wędzone papierochami w brzucach, domach, samochodach, restauracjach, szpitalach,…wszędzie. Dzieci uprzedmiotowione, wykorzystywane, bite w domach, przedszkolach, szkołach. Dzieci zaniedbane w sierocińcach.
    Każde pokolenie ma swoje za skórą i swoje osiągnięcia. Nie dajcie sobie wmówić, że stare było tylko dobre.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię