Specjalne weekendowe pociągi z okazji Dnia Dziecka

0

PIASECZNO Piaseczyńska kolej wąskotorowa jak co roku zaprasza małych i dużych na specjalne przejazdy z mnóstwem atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Wesołe pociągi ruszą na trasę w najbliższą sobotę i niedzielę


Oprócz samego przejazdu zabytkowym pociągiem, na uczestników imprezy będzie czekał piknik z ogniskiem w siedlisku turystycznym Runów oraz animacje przygotowane przez kierownika pociągu. Dla wszystkich chętnych, którzy będą chcieli sprawdzić swoją sprawność fizyczną, druhowie z OSP Złotokłos przeprowadzą test na strażaka.
Będzie można również pojeździć drezyną, czyli pojazdem kolejowym napędzanym siłą ludzkich mięśni. Podczas sobotniego pikniku przewidziane są nie tylko różnego rodzaju zabawy. Jedną z głównych nagród w konkursie o Warszawskich Liniach Turystycznych będą bilety na rejs statkiem z Warszawy do Serocka. Wyjazd pociągów planowany jest w sobotę o godz. 14 i w niedzielę o godz. 11. Wycieczka trwa około czterech godzin. Bilety w cenie 45 zł normalny i 30 zł ulgowy dostępne są w sprzedaży internetowej oraz w kasie biletowej przed odjazdem pociągu w miarę wolnych miejsc.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię