Spektakularna akcja policji w Wólce Kosowskiej

5

LESZNOWOLA Jeden z pionów wydziału kryminalnego komendy stołecznej policji prowadzi w tej chwili akcję w Wólce Kosowskiej. Wiemy o dwóch osobach zatrzymanych i użyciu broni palnej

– W Wólce Kosowskiej jest jakaś akcja zatrzymania – poinformowała nas jedna z Czytelniczek. – Pełno policji z długą bronią i w kominiarkach, drogi są zamknięte.
– Mogę powiedzieć tylko tyle, że jest prowadzona akcji jednego z pionów wydziału kryminalnego – informuje nadkom. Jarosław Sawicki, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji. – Doszło do użycia broni oraz zatrzymania dwóch osób.

godz. 14.48

– Doszło do napaści na kierowcę auta w Nadarzynie, sprawcy powybijali szyby w samochodzie, ukradli torbę i odjechali – uzupełnia nadkom. Jarosław Sawicki. – Policja ruszyła w pościg.
Bandytów zatrzymano na terenie Wólki Kosowskiej. Policjanci na miejscu wciąż prowadzą czynności. W trakcie zatrzymania jedna osoba została ranna.

AB/fot. Cộng Đồng Việt Nam Tại Ba Lan

5 KOMENTARZE

  1. No to niech wezmą się jeszcze za KAKA Mode Włoską zatrudniają nielegalnie sprowadzanych z Chin pracowników nie doprowadzają podatków i mają pomieszczenie z pieniędzmi z nielegalnych interesów ?

  2. I to mi się podoba!
    Nawet takie drobne opryszki muszą się bać, że 10 minut po dokonaniu przestępstwa zaczną do nich strzelać panowie w czarnych kominiarkach. Brawo policja! Brawo służby! Tylko chciałbym żeby zawsze tak było i z tymi włamywaczami co grasują na terenie powiatu też by się przydało zrobić porządek. Np. Złapać ich 10 minut po włamaniu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię