Spore zmiany w rozkładzie PKP!

1

PIASECZNO W najbliższą sobotę zmienia się rozkład jazdy PKP. Większość pociągów dojedzie tylko do stacji Warszawa Zachodnia.

Spore zmiany czekają pasażerów od 24 do 31 sierpnia. Większość pociągów zakończy bieg na stacji Warszawa Zachodnia. Wszyscy ci, którzy podróżują do stacji Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion, będą musieli się przesiąść. Pociągi, jadące z kierunku wschodniego do Warszawy Zachodniej, zatrzymają się na stacji Warszawa Śródmieście na torze nr 3, który na co dzień służy do ruchu w kierunku wschodnim. Przez Warszawę Centralną natomiast przejedzie zaledwie 5 pociągów. Część połączeń będzie czasowo całkowicie zawieszona. Utrudnienia związane są z modernizacją infrastruktury kolejowej na torze nr 4 podmiejskiej linii średnicowej.

Bilety ZTM (wszystkich rodzajów w odpowiednich strefach) będą honorowane w pociągach KM m.in. na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Centralna/Warszawa Śródmieście – Warszawa Zachodnia oraz ŁKA „Sprinter”. Bilety KM z kolei będą honorowane m.in. na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Centralna/Warszawa Śródmieście – Warszawa Zachodnia w pociągach PKP Intercity (oprócz Pendolino i taborów z wagonami sypialnymi), Przewozów Regionalnych oraz ŁKA „Sprinter”.

Szczegółowy rozkład jazdy PKP znaleźć można tutaj.

NAB

1 KOMENTARZ

  1. I co Pan na to Panie kandydacie na posła Piotrze Kandyba , Radny Sejmiku który holuje temat rozwoju Kolei Mazowieckich? Czy Pańska chęć wejścia do Sejmu wynika z tego że Pan Sobie nie poradził na skromnym odcinku więc chce Pan na szerokie wody gdzie utonie Pan na progu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię