Spotkania miłośników klasycznej motoryzacji

0

PIASECZNO/LESZNOWOLA Na zakończenie tygodnia miłośnicy aut i innych pojazdów z powiatu piaseczyńskiego nie będą mogli narzekać na nudę. Dla wszystkich chętnych zostaną zorganizowane dwie różne, tym razem już stacjonarne (nie, jak wcześniej, w formie przejazdów), imprezy

Już dziś rozpoczyna się drugi sezon „piątkowych cyklicznych spotkań” 4Youngtimers Car. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 w centrum Piaseczna na parkingu „Relax” przy ul. Sierakowskiego 1.
Formuła dzisiejszego spotu będzie polegać na zasadzie spotkania towarzyskiego – zachęca Bartosz Kryński, jeden z organizatorów piaseczyńskiej imprezy. – Na miejscu wymienimy się spostrzeżeniami o danych markach oraz porozmawiamy gdzie kto był na jakim zlocie. Chodzi ogólnie o poznanie fajnych ludzi – nieważne w jakim się jest wieku.
Podobną formułę będzie mieć sobotni spot w Lesznowoli, który odbędzie się od godziny 12 do 18 w Mysiadle (ul. Osiedlowa 2a) na dawnym terenie Eko Mysiadło.
To będzie oficjalne rozpoczęcie sezonu Nowa Iwiczna Classic Car 2020 – zapowiada Patryk Nachyła, inicjator wydarzenia. – Na miejscu pojawią się głównie pojazdy zabytkowe, modyfikowane oraz stoisko z gadżetami motoryzacyjnymi. Najciekawsze pojazdy zostaną nagrodzone.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię